Matis Relaxing Eye Toner Refreshing Alcohol-Free Water – rahustav silmameigieemaldaja, 150 ml

Toote hind:
23.95

Laos

Tellides selle toote anname sulle 120 boonuspunkti!

Lõõgastav ja rahustav silmameigieemaldaja, mis pakub lisaks puhastusele ka kohest värskuse- ja heaolutunnet.

Lõõgastav ja rahustav silmameigieemaldaja, mis pakub lisaks puhastusele ka kohest värskuse- ja heaolutunnet.

Lõõgastav ja rahustav silmameigieemaldaja, mis pakub lisaks puhastusele ka kohest värskuse- ja heaolutunnet. Täiustab meigi eemldamist rahustades ja lõõgastades õrna ja tundlikku silmaümbruspiirkonda. Alandab turseid ja leevendab väsimuse- ja ületöötamise pingeid silmadel ning annab kohese värske ja puhanud ilme.

Matcha-tee – antioksüdant, millel on tugev puhastav, lõõgastav ning stressivastane toime.

Rukkilille õievesi: tõeline iluäratus silmadele, mis rahustab väsinud, turses või ärritunud silmad ning toniseerib ja värskendab hetkega kahvatu ja elutu silmaümbruse naha. Aitab vähendada väsimusilminguid ja kergemaid ärritusi.

Nõiapuu õievesi: rahustav, puhastav, toniseeriv ja nahaärritust vähendav toime. Aktiveerib mikro-tsirkulatsiooni ning pinguldab nahka.

Kasutamine: hommikuseks äratuseks puhastage silmad kergelt niisutatud vatipadjakestega. Õhtul kasutage seda pärast Bi-Phase silma ja huulte meigi eemaldajat. Väsimuse ja ärrituse korral võib teha silmakompresse, asetades niisutatud vatipadjad mõneks ajaks silmadele. Paistes ja turses probleemide korral võib toodet eelnevalt hoida külmkapis.