Anesi

Uuskreeka keeles tähendab anesi hellitust, heaolu- ehk hellituse ja heaolu maailma. ANESI järgib isikliku hoolitsuse kontseptsiooni, mida hindasid juba klassikalised Kreeka ja Egiptuse tsivilisatsioonid.

Raul Vidal juunior pühendas kaubamärgi, mille motoks on “Loodud armastusega” oma kreeklannast abikaasale Andromachele.

Algusest peale on brändi loomise protsessis osalenud kogu Vidalide perekond: ühise nägemuse ja entusiasmi tulemusel sündisid täiuslikud kosmeetikasarjad, mõeldud ilu ja heaolu saavutamiseks läbi nauditavate hoolduste.

ANESI tähendab hoolikalt põhjendatud ja selguseni arendatud hooldusi. Need on kergesti õpitavad ja nauditavad nii kliendile kui kosmeetikule, kelle teostuse läbi muutub iga ANESI iluhooldus reaalselt kogetavaks etiketiga intensiivhoolduseks.

Kuidas on loodud ANESI tooted?

Kõik ANESI kosmeetikavahendid on loodud Phytolab Laboratories poolt. Loomulikult kinnitatakse iga toote koostis ja valitakse aktiivained teaduse tippsaavutuste põhjal, arvestades erinevate toodete spetsiifikat ja neile esitatavaid nõudmisi. Phytolab teeb sageli koostööd parimate kosmeetikaspetsialistidega kogu maailmast, eesmärgiks kõrgeim kvaliteet, efektiivsus ja uuenduslikkus.

Kontseptsioon

ANESI ravikosmeetika sarja esitletakse laias maailmas kui euroopa brändi, mis järgib prantsuse kosmeetika eeskirju ja nõudmisi ning hoiab tihedat kontakti professionaalsete iluspetsialistidega, kes tunnevad hästi oma klientide vajadusi ja oskavad täita nende soove.

Reeglina võib need lühidalt kokku võtta: vajadus kogeda nauditavaid hooldusi ja heaolu, mida aitavad luua juba esimesel kasutamisel silmnähtavalt mõjuvad, meeldiva tekstuuriga tooted, mida on ka kodus kerge kasutada.

Erinevate ANESI sarjade tooted on omavahel ühendatavad läbi personaliseeritud hoolduste, omamoodi rätsepatöö, mis võimaldab täpselt vastu tulla kliendi vajadustele.

Parima tulemuse saavutamiseks on kõigil ANESI professionaalsetel hooldustel ja koduhooldustoodetel ka täpne kasutusprotokoll.

Pakutavad tooted:

Näitan 1–12 tulemust 42-st

 • Anesi 3D Aqua Vital Toner (HA+) –...

  19.95
  Lisa korvi
 • Anesi 3D-Aqua Vital Cream [HA+] – elustav...

  29.95
  Lisa korvi
 • Anesi 3D-Aqua Vital Serum [HA+] – elustav ja sügavniisutav seerum, 30 ml

  25.95
  Lisa korvi
 • Anesi 3GF Cellular 3 Booster – kasvufaktoreid...

  29.95
  Lisa korvi
 • Anesi Aqua Xpress Make Up Remover – meigieemaldaja, 200 ml

  19.95
  Lisa korvi
 • Anesi CC Perfect Cream Light – hoolitsev jumestuskreem, 30 ml

  19.95
  Loe edasi
 • Anesi Cellular 3 Glycolic Peel Serum – näokoorija, 30 ml

  29.95
  Lisa korvi
 • Anesi Crème Confort Aqua Vital – elustav...

  26.95
  Lisa korvi
 • Anesi Creme Correction Extreme – kreem akneprobleemiga nahale, 50 ml

  14.95
  Lisa korvi
 • Anesi Crème Éclat Harmonie – rahustav 24h näokreem, 50 ml

  22.95
  Lisa korvi
 • Anesi Crème Gommage Caresse – õrn ensüümkoorija, 50 ml

  14.95
  Lisa korvi
 • Anesi Démaquillante Caresse – õrn puhastuspiim, 200 ml

  20.95
  Lisa korvi