Collistar

Collistar on nimi, mida kannavad suurepärased ja avastamisväärt tulemused. Collistar mitte ainult ei luba tulemusi, vaid nende nägemine on tema peamiseks eesmärgiks. Niisugune kõrge bränditeadlikkus on aidanud Collistaril saada lemmikuks Itaalia ja mitmetel teistel Euroopa kosmeetikaturgudel. Collistar loodi 1960ndatel ühe Itaalia ravimfirma, Zambeletti Spa kosmeetikaosakonnana.

Aastal 1992 sai Collistarist aga iseseisev kaubamärk, mille nimi võrdub tänapäeval nooruslikkuse, dünaamilisuse ja muidugi Itaaliaga. Möödunud kümnendi jooksul on firma kiiresti arenenud ja saavutanud rahvusvahelisel kosmeetikaturul, rääkimata Itaaliast, ühe juhtivatest kohtadest. Seda tänu innovaatilistele ja ainulaadsetele toodetele, mis on sündinud põhjaliku kosmeetilis-dermatoloogilise uurimistöö ja kvaliteedikontrolli tulemusena ning mida on aidanud edukalt müüa läbimõeldud reklaamid ja mõistlikud hinnad.

Alates 2003 aastast on Collistar olnud nr 1 kosmeetikasari Itaalias. Kui firma suur edu kodumaal ka välisriikide tähelepanu köitis, on Collistari väljapanekud esindatud rohkem kui 40 riigis, näiteks Hollandis, Shveitsis, Rootsis, Saksamaal, Inglismaal, Prantsusmaal, Hispaanias, Kreekas, Venemaal jm.

Pakutavad tooted:

Näitan 1–12 tulemust 107-st