Annemarie Börlind

Annemarie Börlind – unikaalne ökoloogiliselt puhas Saksa looduskosmeetika. Annemarie Börlind on tõeline ekspert puhta looduskosmeetika alal. Firma Börlind tegutseb aastast 1947 ja on tänaseks üks enimmüüdud ja populaarseim ökokosmeetika terves maailmas.

Annemarie Börlindi kosmeetikat müüakse 42 riigis ning firma on saanud mitmeid auhindu innovaatorlike ja unikaalsete tehnoloogiate kasutusele võtmise eest looduskosmeetikas. Annemarie Börlindi nahahooldustoodete valmistamiseks on kasutatud ainult kvaliteetseid looduslikke tooraineid: puhtaid ravimtaimeekstrakte, väärtuslikke taimeõlisid, toitvaid vitamiine, aktiivseid merelisi koostisosi.

Kõik nahahooldusvahendid on vabad sünteetilistest säilitusainetest (PEG) ja emulgaatoritest ning kunstlikest lõhn-ja värvainetest, olles niimoodi täiesti naha- ja keskkonnasõbralikud. Annemarie Börlind on põhjalikult uurinud taimede koosmõju ja loonud tõhusad hooldusvahendid eri nahatüüpidele ja probleemidele. Annemarie Börlind on üks vähestest sertifitseeritud looduskosmeetika tootjatest.

Sertifikaart garanteerib tarbijale selle, et toode vastab ökoloogilistele standarditele ja on kõrge kvaliteediga. Sertifikaati annab välja Euroopa sõltumatu assotsiatsioon “Neuform”.

Pakutavad tooted:

Näitan 1–12 tulemust 111-st