Meie meeskond

Targad nõuanded ja ideed blogis luuakse oma ala asjatundjate poolt!

Merilin Kiis

Proviisor

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna proviisorõppe erialal ning töötanud nii apteegis proviisorina, ravimite müügiga tegelevates ettevõtetes kui ka 7 aastat meditsiiniõdede ja ämmaemandate ravimiõpetuse õppejõuna Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Meditsiin on olnud mulle alati südamelähedane. Erilist huvi olen tundnud nahahoolduse ja esteetilise meditsiini vastu, millega olen olnud seotud enam kui 14 aastat. Usun, et oma naha eest hoolitsemine, sellele tähelepanu pööramine on hoolsuse ja endast lugupidamise üks osa.

Teadmine, et ainult kvaliteetsed, aktiivseid koostisosi omavad nahahooldused ja toimingud ning eeskujulik koduhoolduse rakendamine annavad ootuspäraseid tulemusi, motiveerib mind iga päev antud valdkonnas töötama. Tõeline rõõm on näha sära klientide silmis, kui nad on avastanud selle, kui lihtne võib olla tegelikult efektiivsete tulemuste ja kauni naha saavutamine.

Urve Paaver

Proviisor

Lõpetasin Tartu Ülikooli proviisorina ning jäin kohe pärast lõpetamist ülikooli tööle. Olen palju tegelenud ravimtaimedega ning ka mu magistritöö orgaanilises keemias oli just ühe tuntud ravimtaime, nõmmliivatee eeterliku õli koostisest. Doktoritöö kaitsesin küll farmatseutilisest tehnoloogiast ning töötan praegu farmatseutilise tehnoloogia kaasprofessorina, kuid huvi taimede vastu on jäänud. Hobina olengi uurinud just taimede kasutamist erinevates kosmeetikatoodetes, mis ühendab mu hobi ning igapäevatöö ravimite tehnoloogia vallas.

Kadi Ristal

Dermatoloog/esteetilise meditsiini arst
BS Medical Aesthetics

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2011. aastal ning seejärel praktiseerinud Soomes üldarstina ja Tartu Seksuaaltervise Kliinikus noortenõustajana. Dermatoveneroloogia residentuuri läbisin 2016. aastal, mille järgselt asusin tööle Tartu Ülikooli Kliinikumi Nahahaiguste Kliinikus arst-õppejõuna. Olen omandanud teadmisi dermatoskoopia alal ning läbinud erinevaid koolitusi nii dermatoloogia, pisikirurgia kui ka ilusüstide valdkonnas. Lisaks igapäevasele arstitööle võtan vastu patsiente ka Tallinna ilukliinikus Medemis, Tartu ilukliinikus BS Medical Aesthetics ning olen Eesti Naha- ja Suguhaiguste Arstide Seltsi, Eesti Nooremarstide Ühenduse ja Euroopa Dermatoveneroloogide Seltsi liige.

Gerda Paabut

Kosmeetik
BS Medical Aesthetics

Ilumaailmaga tegi Gerda algust juba 8 aastat tagasi minnes õppima kosmeetikuks Tallinnasse Eesti Esimesse Erakosmeetikakooli. Gerda suur huvi naha tervise vastu on olnud pikaajaline ning seetõttu peab ta oma töös väga oluliseks kaalutletud protseduuride ja aktiivainete valikut, mis kombinatsioonis kliendi teadliku koduhooldusega annab alati häid tulemusi.

Gerda peab äärmiselt oluliseks enesetäiendamist ja väljakutset muuta oma nahaga sõbraks ka kõige nõudlikum klient.

Meist

BSS Salongipood annab Teile võimaluse tellida nii meie ilukliinikus BS Medical Aesthetics (www.bsmedical.ee) kui ka ilusalongis Beauty Shape Salon (www.bss.ee) müüdavaid tootesarju mugavalt otse koju.
Meie veebipoes saate toodetega segamatult tutvuda Teile sobival ajahetkel ja küsimuste tekkimisel on alati võimalus pöörduda meie tootespetsialisti poole. Tellimuse vormistamine on kiire ning lihtne ja tooted saadame Teile SmartPost pakiautomaati TASUTA.
Meeldivat ostlemist!