Ericson Laboratoire

ERICSON LABORATOIRE on Prantsusmaa professionaalne nahahooldusbränd, mis on tegutsenud kosmeetikavallas juba pool sajandit. Lai toodete valik on märk tõsisest pühendumisest. Ettevõtte eesmärgiks on leida vastus kõikidele nahaprobleemidele; akne ja rasune nahk, tundlik, kuiv ning allergiline nahk. Samuti leidub tooteid suurepoorilisele nahale, pigmendilaikudega, vananevale ning armistunud nahale.

Nobeli auhinna pälvinud tuntud kirurg, bioloog ja eugeenik dr. Alexis Carreli õpilane, rootsi päritoluga väljapaistev bioloog ning teadlane professor Ericson oli üks esimesi teadlasi, kes võttis naha kudede taastamiseks kasutusele rakuteraapia – täiesti uue, tolle aja kohta revolutsioonilise tehnoloogia.

Professor Ericsoni poolt väljatöötatud ning Šveitsi kosmeetilistes kliinikutes põhjalikult testitud meetodid põhinesid rakuekstraktide kasutamisel närbuva naha intensiivseks taastamiseks. Prantsusmaal omanimelise iluteraapia keskuse avanud professor Ericson pühendas oma elu uurimistöödele ja meditsiinile, tehes tihedat koostööd tuntud ja eksklusiivse Sveitsi kosmeetikatootja La Prerie rajanud teadlase Paul Niehansiga.

Professor Ericson ja tema Pariisis asuv Rakuteraapiakeskus said tuntuks ning ääretult populaarseks tänu CELLULOTHERAPY meetodile, mis põhines rakuekstraktide ja platsenta aplikatsioonidel.

Teaduspõhise lähenemise säilitanud ERICSON LABORATOIRE’ iluteraapia seisneb uusimate teaduslike avastuste ja metoodikate testimises, turvaliste ning nahka mittekirurgiliselt mõjutavate mooduste leidmises ja juurutamises – kasutades teaduslike avastuste “viimast sõna” et luua tõeliselt suurepärast tulemust pakkuvaid kosmeetikatooteid!

ERICSON LABORATOIRE pakub lisaks näo– ja kehahoolustoodetele ka erinevaid toidulisandeid, mis turgutavad nahka ja tervist.

Pakutavad tooted:

Näitan 1–12 tulemust 70-st