Fillmed

Fillmed on esteetilisele meditsiinile pühendunud alates 1978. aastast. Vananemisvastase valdkonna eksperdid FILLMED laboris töötavad välja esteetilisi ja kosmeetilisi ravilahendusi, kasutades hüaluroonhapet ja teisi hinnatud aktiivaineid.

Laboratories FILLMED asutas Prantsuse esteetilise meditsiini arst. Mõni aasta hiljem lõi ta ainulaadsed süstelahused mesoteraapiaks NCTF® 135 ja NCTF® 135 HA, mis on välja töötatud naha vananemisilmingute korrigeerimiseks.

2009. aastal luuakse X-HA3® dermaalne täiteaine, mitmekülgne kõrge puhtusastmega hüaluroonhappegeel, mis võimaldab korrigeerida kortse ja taastada volüüme. See tähistab 360° lähenemist naha noorendamisele koos tervikliku lahendusega.

2011. aastal alustavad iluspetsialistid vananemisvastaste hoolitsuste pakkumisega, mis põhinevad esteetilistel protseduuridel nagu koorimised ja mesoteraapia.

2013.aastal esitletakse nahahooldussarja FILLMED SKIN PERFUSION, mis on loodud esteetilise meditsiinilise ravi ja protokollidega kaasaskäimiseks.

2016.aastal tuleb turule ART FILLER® – neljast täiteainest koosnev sari.

2019.aastal tuuakse turule NanoSoft® süstenõelad, mille kasutamine on mugav nii protseduuri teostavale meditsiinispetsialistile kui ka kliendile. NanoSoft® nõela kasutamine muudab protseduuri valutumaks ning lubab aktiivained viia efektivsemalt õigetesse naha kihtidesse.

Pakutavad tooted:

Näitan 1–12 tulemust 20-st