Dr. Hauschka Eye Revive – värskendavad silmakompressid, 50 ml
Toote hind:
€25.95
Värskendavad silmakompressid kingivad ülepingest väsinud silmadele kosutava puhkehetke ning sobivad eriti hästi neile, kes kimpus õietolmuga või päev otsa arvuti taga tööd teevad.
Värskendavad silmakompressid kingivad ülepingest väsinud silmadele kosutava puhkehetke ning sobivad eriti hästi neile, kes kimpus õietolmuga või päev otsa arvuti taga tööd teevad. Pärast pikka reisi annavad kompressid silmadele tagasi värskuse ja sära. Silmarohi, apteegitill, kummel ja must tee jahutavad ning rahustavad silmaümbrust. Toode on silma- ja nahaarstide poolt testitud ning sobib ka kontaktläätsekandjale. Värskendavad silmakompressid arvestavad silmaümbruse õrna naha vajadustega ning sobivad igas seisundis nahale.
Märkus: mitte kasutada silmatilkadena ega silmade loputamiseks. Kuna toode ei sisalda säilitusaineid, kasuta see ära kohe peale avamist. Ning et tegemist on kvaliteetse loodustootega, võib värvitoon pudelikestes erineda.
Naha seisund: igas seisundis nahale.
Nippe: sobib prilli- ja kontaktläätsekandjatele ning neile, kel on õietolmuallergia või kes töötavad iga päev arvutiga.
Aktiivained: silmarohu ekstrakt, apteegitilli ekstrakt, kummeliekstrakt, teepõõsa ekstrakt, roosiõli.
Kasutamine: pudelikese avamiseks keera ära selle ülemine osa. Niisuta vatipatja heldelt lahusega, poolita padi kaheks, aseta suletud laugudele ja lase umbes 10 minutit mõjuda.
Kvaliteet:
- 100 % loodus- ja/või mahekosmeetika, sertifitseeritud vastavalt NATRUE-standardile
- ei sisalda sünteetilisi lõhna-, värv- ja säilitusaineid
- ei sisalda mineraalõlisid, silikoone ega PEG-ühendeid
- vegan
- dermatoloogiliselt testitud
- loomkatseid ei tehta
- tooraine pärineb võimalusel sertifitseeritud mahepõllundusest, mis on biodünaamilise kvaliteediga ja toodetud õiglase kaubanduse põhimõtetest lähtuvalt
Koostis: Water (Aqua), Euphrasia Officinalis Extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Alcohol, Anthyllis Vulneraria Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Fragrance (Parfum)*, Geraniol*, Citronellol*.
*from natural essential oils
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

Sebamed Baby Shampoo - lastešampoon, 150 ml
Anesi Solar Ultra SPF50 Glow Fluid - sära andev näo päikesekaitseemulsioon SPF50, 50 ml
Anesi Solar Shield Essential SPF30 Light Fluid - laiatoimeline päikesekaitseemulsioon näole SPF30, 50 ml
Anesi Solar Shield Daily SPF30 Cream - niisutav päikesekaitsekreem, 50 ml
Sundãri Elder Flower Moisturizer - leedripuuõie niisutaja, 50 ml
NutraKOS Rejuvenating Body Cream - nahka elustav ja nisutav kehakreem, 200 ml
Guinot Slim & Firm Double Concentrate – salendav ja pinguldav kontsentraat, 2x80ml
Sesderma Hidraderm Hyal Nourishing Facial Cream – niisutava toimega toitev kreem, 50 ml
Sesderma Resveraderm Youth Gel Cream - Emulsioon kombineeritud nahale, 50 ml
Sesderma Resveraderm Antiox Nourishing Cream - resveratrooliga toitev näokreem, 50 ml
Be-Hope Be-Hope Pore Lifting Mask - niisutav ja pinguldav lehtmask, 5 tk
Guinot Creme Nuit Eclaircissante - jume ühtlustav intensiivhooldus ööseks, 50 ml
Anesi Silhouette Firm & Go Contouring Cream Roll-On - venitusarmide vastase ja pinguldava toimega massaažirullikuga kehakreem, 150 ml
XLASH Eyelash Serum - ripsmekasvu stimuleeriv ripsmeseerum, 3 ml
Renophase Retinol A Serum - retinooli seerum, 20 ml
Mary Cohr Hydrosmose Cellular Moisturisation Serum - sügavniisutav seerum, 30 ml
Dr. Hauschka Quince Hydrating Body Milk – küdoonia kehapalsam, 145 ml
Sebamed Lip Defense Stick SPF 30 - huulepalsam kuivadele ja lõhenenud huultele, 4,8 g
Mary Cohr Exquisite Shower Gel – rahustav dušigeel, 300 ml
Sebamed Urea Facial Cream 5% - näokreem 5% uureaga, 50 ml
Sebamed Deodorant Roll-On Lime - deodorant roll-on 24h alkoholivaba, 50 ml
Anesi Vitamin Glow Eye Bright Serum - noorendav silmaümbruse seerum-geel, 10 ml 















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.