Guinot Eye Fresh – väsimusevastane niisutav silmageel, 15 ml

Toote hind:
41.95

Laos

Tellides selle toote anname sulle 210 boonuspunkti!

Taastab silmade sära hommikuti, värskendab silmaümbrust õhtuti!

Disainitud sobimaks silmaümbruse õrna piirkonda, on küro-massaaži aplikaator vormitud sobimaks silmakonturile et saavutada maksimaalne mugavus ja ühtlane toote pealekandmine.

Rikkalik nahale oluliste aktiivainete poolest, et vähendada väsimusmärke ja siluda silmakontuuri.

Kofeiin: vähendab paistetust

Kofeiinil on olulised lipolüütilised omadused tänu lipolüüsilise toimega triglütseriididele, mis asuvad adipotsüütides. Kofeiin toimib kui fosfodiesteraasi inhibiitor, ergutades tsüklilist AMP´d ja aktiveerides lipaasi. Silmade paistetus tekib vee ja rasva kogunemisest ning selle elimineerimisel on kofeiin väga tõhus.

Hobukastani ekstrakt: toniseerib

Nahk on pidevalt selliste vabade radikalide rünnakute all nagu UV-kiirgus, saastatus jne. Pidev kokkupuude nende fenomenidega häirib aja jooksul naha tasakaalu, nii et seda on järjest keerulisem parandada. Nende faktoritega kokkupuute ajal on ensüüm lipogenaas aktiivne ja võimeline tootma kõrvalsaaduseid, mis ärritavad nahka. Eskulosiid inhibeerib selektiivselt selle ensüümi ja kaitseb kapillaare.

Hobukastaniekstrakt vähendab tumedaid silmaaluseid ergutades mikrotsirkulatsiooni ja kaitstes kapillaare.

Dermoclorella vetikas: vähendab tumedaid silmaaluseid

Tumedad silmaalused tekivad naha pinnal olevate veresoonte üleliigse laienemise tulemusena. Laienenud veresooned muutuvad paremini nähtavaks ja tekivad tumedad varjud. Lisaks aitab tumedate silmaaluste tekkele kaasa kehv vereringe.

Dermochlorella on ekstraheeritud Chlorella Vulgaris´est, rohelisest mikrovetikast, mis on rikas peptiidide ja aminohapete poolest. Selle unikaalne kooslus aitab:

Minimeerida nahapinna lähedal olevaid veresooni ja vähendada nende negatiivset mõju nahatoonile.

Rukilille ekstrakt: pehmendab ja väljutab jääkaineid

Rukkililles olevad antotsüaniidid on tuntud nende tursete vastase toime poolest, mis tähendab, et rukilille ekstrakt aitab vähendada silmaümbruse paistetust. Lisaks sisaldab rukilille ekstrakt karbohüdraate, kaasa arvatud taimeliim, mis pehmendvad nahka ja ennetavad vee aurustumist nahast. Seetõttu on rukkilille ekstraktil turseid alandav toime silmaümbrusele.

Mangovõi: toidab

Mangopuu kasvab troopilistel aladel. Mangovõi ekstraheeritakse vilja kividest, mis sisaldavad 10% mangovõid. Sellel on suurepärased toitvad omadused.

Hüdrotsüülkompleks: see niisutav kompleks tuleb Guinot Uurimislaborist.

Kompleks baseerub erinevate molekulide kombinatsioonil, toimides erinevalt eri nahakihtides, mis on:

Trimetüülglütseiin: aminohape, mis säilitab raku niiskustasakaalu läbi vee sidumisvõime ja selle vajadusel kiire kasutusele võtmise.

Hüaloroonhape: Glükoosaminoglükaan mis on tavaliselt olemas dermise põhikoostises ning millel on väga hea vee sidumise ja säilitamise võime.

Norgel: see tekitab kaitsekihi epidermisele ennetamaks dehüdreerumist.

Pektiin: naturaalsed polügalakturoonilised happed mis moodustavad naha pinnale kaitsekihi ennetamaks dehüdreerumist. Koos klükoosaminoglükaaniga, mis seob vett tugevalt, moodustavad nad tõelise “bioloogilise käsna” , ning seetõttu on nahk täiuslikult niisutatud ja kaitstud.

Avokaado ekstrakt: silub ja kaitseb nahka

Avokaado viljaliha pressitakse, et saada avokaado õli, millest ekstraheeritakse ekstrakti. Avokaado sisaldab kõrget protsenti fütosteroole ehk rasvu, mis kuuluvad seebistumatute ja triglütseriidide perekonda.

Ekstrakt mängib olulist rolli naha kaitsmisel väliskeskkonna ärritajate vastu.

Lisaks on avokaado ekstraktil rahustavad omadused. Ekstrakt pärsib leukotrieeni molekuli toimet, mis põhjustab ärritust.

Kasutamine: kanna hommikuti ja /või õhtuti silmaümbrusele, enne näokreemi, kasutades alljärgnevaid massaaživõtteid: