Australian Gold

Australian Gold on loodusest inspireeritud nii-öelda vedel kuld peamiselt Austraaliast pärinevatest taimedest. Bränd on olnud päevituskosmeetika turul üle 30-aasta ja on selle ajaga tõusnud vaieldamatuks turuliidriks. Brändi edu suureks osaks on pikaajaline kogemus ja sihikindel visioon brändi olemusest.
Australian Gold pakub Sinu sortimenti nii SPF ehk päikesekaitsetooteid kui ka Indoor ehk eelkõige sisetingimustes päevitamiseks mõeldud päevituskreeme.

Samuti teeb bränd igapäevaseid tootearendusi selles suunas, et luua universaalseid tooteid, mis sobivad ideaalselt ka igapäevaseks nahahoolduseks, mis aitavad luua, säilitada ja pikendada saadud päevitustulemust, taastavad naha niiskustasakaalu, varustades seda erinevate vitamiinide ja mineraalidega. Valikus on nii päevitust intensiivistavad, naturaalsete pruunistajatega kui ka DHA-ga ehk isepruunistujatega tooted. Lisaks kehakreemidele on brändil olemas tooted näole ja huultele. Loomulikult ei puudu ka Sunless ehk isepruunistuvad tooted koduseks nahahoolduseks ja profikasutuseks mõeldud spray-päevituse vedelikud. Australian Gold täidab kõikide päikese nautlejate soovid, unistused ja vajadused!

Pakutavad tooted:

Näitan kõiki 6 tulemust

 • Australian Gold Botanical SPF50 Continuous Spray – päiksekaitseaerosool kehale, 177ml

  29.95
  Lisa korvi
 • Australian Gold Botanical SPF50 Mineral Lotion – mineraalne päiksekaitsekreem kehale, 147ml

  40.95
  Kuumakse al. 6.96
  Lisa korvi
 • Australian Gold Botanical SPF50 Tinted Face Lotion...

  39.95
  Kuumakse al. 6.79
  Lisa korvi
 • Australian Gold Botanical SPF50 Tinted Face Lotion...

  39.95
  Kuumakse al. 6.79
  Lisa korvi
 • Australian Gold Botanical SPF50 Tinted Face Rich-Deep...

  39.95
  Kuumakse al. 6.79
  Lisa korvi
 • Australian Gold Plant Based SPF50 Face Lotion – päiksekaitsekreem näole, 88ml

  29.95
  Lisa korvi