AtopiControl hooldustooted kuivale ja ärritunud nahale

Atoopiline dermatiit ehk atoopiline ekseem on haigus, mille tagajärjel muutub nahk kuivaks ja punetavaks, ärritub kergesti ning sügeleb. Sügeluse tõttu kipuvad lapsed nahka kratsima ning see omakorda süvendab sümptomeid ja võib põhjustada nahapõletikku. Atoopilisel dermatiidil võib olla mõju une- ja elukvaliteedile. Selle käes kannatavate beebide ja laste vanemaid vaevab abitus- ja süütunne.

Atoopilisel dermatiidil on kaks vahelduvat haigusfaasi.
• Ägenemisfaas, mil nahk on iseäranis ärritunud.
• Vaibeperiood ehk ägenemishoogude vaheline aeg, mil naha seisund on parem.

Kuna atoopilist dermatiiti ei osata välja ravida, on igapäevahoolduse põhieesmärk pikendada haiguse passiivset faasi. Ägenemisfaasis püütakse leevendada naha seisukorda ja rahustada nahka nii kiiresti kui võimalik. Eucerin AtopiControl pakub haigusfaasi eripära arvestavaid hooldustooteid atoopilisele nahale.

Enamik selle sarja tooteid sisaldab erilaadset toimeainete kooslust: rahustavat likohalkoon A-d ja naha kaitsekihti tugevdavaid keramiide. Igapäevasel kasutamisel vähendavad põhihooldustooted − vanni- ja dušiõli, kehapalsam, ihupiim, kätekreem, näokreem ja hoolduskreem − nahakuivust, punetust ja sügelust.

Eucerin AtopiControl intensiivhoolduskreem on välja töötatud selleks, et leevendada naha seisukorda ägenemishoogude ajal.  See aitab tõhusalt naha eest hoolitseda, vähendades sügelust, niisutades nahka ja tugevdades selle loomupärast kaitsekihti. Eucerin AtopiControl sügelusvastane pihus jahutab nahka vaid hetkega, leevendades sügelust 60 sekundiga ja kuni kuueks tunniks1. Seda võib kasutada, kui nahk kipub sügelema atoopilise dermatiidi vaibeperioodil või ägenemisfaasis. See toimib tõhusalt ka sügeluse korral, mis on põhjustatud kseroosist, psoriaasist või diabeedist.

Pakutavad tooted:

Näitan kõiki 7 tulemust

 • Eucerin AtopiControl Acute Care Cream – intensiivselt nahka taastav kreem, 100 ml

  40.95
  Kuumakse al. 6.96
  Lisa korvi
 • Eucerin AtopiControl Anti-Itch Spray – sügelusvastane sprei, 50 ml

  20.95
  Lisa korvi
 • Eucerin AtopiControl Balm Light Texture – nahka taastav palsam, 400 ml

  36.95
  Kuumakse al. 6.28
  Lisa korvi
 • Eucerin AtopiControl Bath and Shower Oil –...

  25.95
  Lisa korvi
 • Eucerin AtopiControl Face Cream – nahka taastav näokreem, 50 ml

  32.95
  Kuumakse al. 5.60
  Lisa korvi
 • Eucerin AtopiControl Hand Cream – kätekreem, 75 ml

  12.95
  Lisa korvi
 • Eucerin AtopiControl Lotion – nahka taastav ihupiim, 250 ml

  27.95
  Lisa korvi