Kehahooldustooted

Darphin luksuslikud kehahooldustooted pakuvad Sinu nahale tõelise elamuse! Kõikidele naistele,kes kogevad kuivust, nähtavat karedust ja pingulolekut!

Naised soovivad efektiivselt nahka toita, puhastada ja elastsuse kadu korrigeerida. Minu kehanahk on väga kuiv ja ma tunnen ennast seetõttu ebamugavalt ning seda just eriti talvel. “Hoolitsen oma kehanaha eest suvel, kuid ülejäänud aastaajal on see peidetud riiete alla ja olen oma naha suhtes hooletu.“ Naha toitainetega varustamine on esmane ja kõige tähtsam vajadus kehahoolduses! Asendamatud rasvhapped on kehahoolduses äärmiselt olulised.Nad tagavad naha elastsuse, pehmuse, kaitse ning tekitavad nahal mugavustunde.

Asendamatuid rasvhappeid ei saa sünteesida keha enda poolt, neid peab manustama välispidiselt. Kuiv nahk on märk nõrgenenud kaitsebarjäärist ja võib põhjustada naha enneaegset vananemist: elastsed kiud on vähem vastupidavamad, rohkem hapramad ning dermis kaotab elastsuse. Tulemusena pole kuiv nahk enam nii pingul ja võib lõtvuda. Darphini kehahooldus pakub võimalust saadakõrgtasemel hooldust igapäevaselt kodus kõigestmõne minutiga. Tipptasemel hooldus on kombineeritud võimsa sensoorse kogemusega,mida saab nautida endale pühendatud ajal.

Pakutavad tooted:

Näitan ainukest tulemust

  • Darphin All-Day Hydrating Hand & Nail Cream...

    21.95
    Lisa korvi