2-Phasen Hyaluron Shake - hüaluroonhappe kokteil kuivale näonahale,50ml2-Phasen Hyaluron Shake - hüaluroonhappe kokteil kuivale näonahale,50ml

Annemarie Börlind 2-Phasen Hyaluron Shake – hüaluroonhappe kokteil kuivale näonahale, 50 ml

Toote hind:
24.95

Laos

Annemarie Börlindi 2-faasiline hüalüroonhappe kokteil kuivale niiskust vajavale nahale!

Nahk on igapäevaselt nii välimise, kui ka sisemise stressi all. Meie igapäevase nahahoolduse rituaal tugevdab, kaitseb ja taastab meie nahka, kuid aegajalt vajab meie nahk “ekstra” hooldust või täiendavat toetust nahahooldusvahendite poolt.

Innovatiivne 2-faasiline kokteil pakub meie nahale täiendavat hoolitsust ning aitab nahal end  paremini tunda. See on emulgaatorivaba toode, mis on vees ja õlis lahustuvate toimeainetega ning sulandub nahaga ideaalselt, andes nahale pehme ja sileda tunde.

Sobib ideaalselt dehüdreerunud nahale. Dehüdreeritud nahk ei ole nahatüüp. See on naha seisund, mis võib esineda kõigil nahatüüpidel. Tunnuseks on kuivus, eriti pärast pesemist ning allergia tunnused (punetus, laigud, kipitus, nahk on hell).

Kasutamine: hommikuti ja õhtuti, kanda 2-3 tilka õli eelnevalt puhastatud nahale, seejärel kanda nahatüübile sobiv  päeva- või öökreem.

ENNE KASUTAMIST KINDLASTI LOKSUTADA KORRALIKULT!