phFormula Vita A Cream – näokreem A-vitamiiniga, 50 ml

Toote hind:
95.95

Laos

pHformula TOOTED ON PROFESSIONAALSED DERMATOLOOGILISED TOOTED, MIS ON MÜÜGIL MEIE ILUKLIINIKUS BS MEDICAL AESTHETICS (www.bsmedical.ee; info@bsmedical.ee.)

V.I.T.A A kreem sisaldab puhast retinooli ja seda on soovitav kasutada kui kõrgtasemelist hooldustoodet vananevale nahale. Sobib peenete kurdude ja kortsude ning vananemisilmingutega näonaha hooldamiseks. ​Retinool stimuleerib rakkude uuenemist, vähendades sellega peenete kurdude ja kortsude teket ning loomulikust ning fotovananemisest tingitud laike. Lisaks vähendab retinool tõhusalt iluvigu ja laigulisust, mis kaasnevad sageli probleemse nahaga.

See 24h niisutav kompleks sisaldab sünergilist segu looduslikest niisutatavatest faktoritest, mis aitavad tagada naha pikaajalise niisutuse ja kaitse.

Retinool reguleerib rakkude jagunemist, stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi ning toimib tugeva antioksüdandina.

Näidustused: vananev näonahk, märgid fotovananenud nahast, iluvead.

Aktiivained: 1.5% retinooli kompleks, naatriumlaktaat, uurea, piimhape, glütseriin.

Kasutamine: toodet kasutada esimesel nädalal 1 x nädalas, teisel nädalal 2 x nädalas ja kolmandal nädalal 3 x nädalas. Kui nahk muutub tundlikuks, siis kasutuse sagedust vähendada. Toodet kasutada õhtuti. Päeval kasutada päikesekaitsefaktorit vähemalt SPF30.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “phFormula Vita A Cream – näokreem A-vitamiiniga, 50 ml”