Collistar Energizing Talasso Scrub – meresoola koorija eeterlike vanniõlidega, 700 g

Toote hind:
49.95

Laos

Rohkem kui tavaline kehakoorija. Talasso-scrub on rikkalik taaselustav hooldus, mis elustab ja taasatb nahka.

Rohkem kui tavaline kehakoorija. Talasso-scrub on rikkalik taaselustav hooldus, mis elustab ja taasatb nahka. Et suurendada koorivat efekti, sisaldab toode erinevaid eeterlikke õlisid, ning enam kui 90 erinevat sorti meresoolasid, mis on hoolikalt kombineeritud rikkalike taimsete õlidega, mõjudes erinevalt nii nahale kui ka lõhnameelele.See tagab neli tähtsat faktorit, mis on olulised kaha ilu ja tervise säilitamiseks: kooriv toime- nahk muutub hetkega puhtamaks ja siledamaks, taaselustav toime-nahk on elujõuline ja toniseeritud, pehmendav ja niisutav toime-nahk on siidiselt pehme ja elastne, ergutav toime-aroomiteraapilised essentsid tekitavad läbi lõhnataju tugeva elujõulisuse-ja heaolutunde!

Eriti soovitav kasutada: enne erihoolduste tegemist (nt. tselluliidihooldused), sest siis on nahk aktiivainetele vastuvõtlikum, enne päevitamist, sest see tagab säravama ja kauakestvama päevituse.

Kasutamine: segage toodet kaasasoleva spaatliga ja masseerige kehale, pöörates erilist tähelepanu karedamatele kohtadele. Toodet kasutada 1-2 korda nädalas.