CNC Skin Lipid Matrix Cleansing Tonic – niisutav näotoonik, 200 ml
Toote hind:
Algne hind oli: €29.95.€23.96Current price is: €23.96.
Laos
Kerge niisutav toonik, mis eemaldab tõhusalt mustuse ja rahustab stressis ning ärritunud nahka. Sobib ideaalselt silmakompressiks.
Intensiivselt niisutav, õrn toonik. Toonikus sisalduv aloe vera ekstrakt toetab nahka niisutusega. Pähkliekstrakt desinfitseerib ja puhastab nahamustuse. Panthenol ja allantoiin rahustavad stressis nahka ja taandavad nahaärritused (punetus).
Eelised: rahustab nahaärritust ja punetust, väldib ebapuhtusi.
Sobilik: kasutada ka silmakompressiks.
Toimeained: aloe vera, nõiapuu ekstrakt, pantenooli, allantoiini.
Koostis:
AQUA (WATER), ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) WATER, POLYGLYCERYL – 4 CAPRATE, PANTHENOL, ALCOHOL DENAT., ALLANTOIN
1 arvustus tootele CNC Skin Lipid Matrix Cleansing Tonic – niisutav näotoonik, 200 ml
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

Renophase Crème 10 - naharakke uuendav, naha jumet ja struktuuri ühtlustav glükoolhappega kreem, 50 ml
Depiléve Velona 99% Aloe Vera Gel – rahustav 99% aloe vera geel, 500 ml 














oksana230881 (toote omanik) –
Puhastab ja niisutab nahka tõesti väga hästi. Eemaldan sellega kogu näolt s.h silmadelt meiki ning hiljem kasutan toniseerimiseks.