Sesderma C-Vit Antiox Booster Flash Effect Ampules – 12% C-vitamiiniga intensiivseerum, 10 x 1,5 ml

Toote hind:
32.95

Intensiivseerum kohese värskendava efektiga. Parandab kudede hapnikuvahetust ning ühtlustab naha värvust. Lisab nahale jumet ja sära. Stimuleerib naha uuenemist.

Intensiivseerum kohese värskendava efektiga. Parandab kudede hapnikuvahetust ning ühtlustab naha värvust. Lisab nahale jumet ja sära. Stimuleerib naha uuenemist.

C-vitamiin on vesilahustuv ja seetõttu on väga ebapüsiv, see oksüdeerub kergelt nii hapniku kui temperatuuri mõjul. C-vitamiini aktiivne ja püsiv vorm pulbri kujul on L-askorbiinhappena. Puhas askorbiinhape – magneesium askorbüül fosfaat on C-VIT tootesarjas kasutatav toimeaine, mis on kapseldatud biodegradeeritud mikrosfääridesse. Kokkupuutes naha fosfaatidega tekib L-askorbiinhape. Askorbüül glükosiid on stabiilne C vitamiini vorm, mida saadakse glükoosi molekuli ühendamisel askorbiinhappega.

C VIT tooted sobivad hästi kasutamiseks igas eas ja kõikidele nahatüüpidele. Noorematele sobivad c VIT kreemid esimesteks vananemisvastasteks toodeteks, kuid vanemas eas klientidele täiendavaks hoolduseks tugevamate hooldustoodetega kombineerides. Dermatoloogiliselt peetakse eriti tähtsaks kasutada c vitamiini sisaldavaid tooteid naha hüperpigmentatsiooni ( melasma, lendigo) puhul toetavaks hoolduseks. Tänu c vitamiiini eriti tõhusalae antioksüdatiivsele toimele pidurdub türosinaas erinevates astmetes ja väheneb pigmentaine (melaniini) moodustumine. Seega pärsitakse tänu c vitamiini toimele melaniini edaspidine ebaühtlane jaotumine ja uute pigmentlaikude. C VIT tooted imenduvad koheselt, on meeldiva värske aroomiga ja annavad kohese värskendava toime.

C-vitamiini toime:
– Kollageeni sünteesi stimuleerimine → nahk pinguldub märgatavalt
– Antioksüdatiivse toimega → neutraliseerib vabad radikaalid → nahk nooreneb
– Fotovananemise vastane → stimuleerib kõiki naha ainevahetusprotsesse→ noorendab naha välimust
– Kaudne depigmentaator → oksüdatsiooniprotsesside aeglustumisel väheneb melaniini moodustumine
– Paraneb kudede hapnikuomastamine ja hapnikuvahetus → naha jume paraneb → sobilik suitsetajate

Aktiivained: 12% askorbiinhape propüleenglükoolis. Ei sisalda vett.

Kasutamine: kandke seerum õhtuti enne tavapäraselt kasutatavat näokreemi nahale. Avatuna säilib 24 tundi. Võib tekitada naha kestendust.

Koostis:

PROPYLENE GLYCOL, ASCORBIC ACID.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sesderma C-Vit Antiox Booster Flash Effect Ampules – 12% C-vitamiiniga intensiivseerum, 10 x 1,5 ml”