Mary Cohr Essences Gentle Scrub – kehakoorija, 200 ml
Kuumakse al. €6.45 / 6 kuud
Toote hind:
€37.95
Aromaatne kehakoorija puhastab naha ühe sammuga. Toodet on lihtne peale kanda ning loputada. Selle vedel tekstuur muudab pealekandmise ja loputamise ülimalt lihtsaks.
Aromaatne kehakoorija puhastab naha ühe sammuga. Toodet on lihtne peale kanda ning loputada. Selle vedel tekstuur muudab pealekandmise ja loputamise ülimalt lihtsaks.
Pärast koorimist on nahk sile, nahahoolduse toimeained tungivad paremini nahka ja nende efektiivsus on seega paranenud.
Aktiivained:
Looaf ja bambuse osakesed: koorivad osakesed, mis eemaldavad efektiivselt surnud naharakud ja muudavad naha siidiselt siledaks.
Lootuse ekstrakt: pehmendab ja lõõgastab.
Lavendli eeterlik õli: rahustab.
Kasutamine: kandke toode kogu kehale ja masseerige õrnalt. Erilist tähelepanu pöörata karedamatele piirkondadele (küünarnukid, põlved, kannad). Loputa nahk veega.
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

Elsa Hjeronymus Mild Tonic No 13 - õrnatoimeline näovesi, 250 ml
Depiléve Velona 99% Aloe Vera Gel – rahustav 99% aloe vera geel, 50 ml
Guinot Age Logic Cellulaire - vananemisvastane kreem, 50 ml
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Day Cream SPF30 - pinguldav näokreem, 50 ml
Renophase Gel Nettoyant Equilibrant - puhastusgeel, 200 ml
Collistar Pure Actives Anticellulite Capsules - kontsentreeritud tselluliidikapslid, 14 tk
CNC Bio Cellular Cream - näonahka toitev kreem, 50 ml
Mary Cohr Softening Essences Body Care – niisutav kehapiim, 200 ml 














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.