Image Skincare Unwrap Radiance kinkekomplekt
Kuumakse al. €6.29 / 6 kuud
Toote hind:
€37.00
Luksuslik duo ikoonilistest ORMEDIC huulepalsamist ja IMAGE MD silmamaskidest, mis niisutab ning pinguldab nii õrna silmaümbrust kui ka huuli. Kinkekomplektil on paelake, millega saab karbi pühadel ornamendina jõulupuule riputada.
Luksuslik duo ikoonilistest ORMEDIC huulepalsamist ja IMAGE MD silmamaskidest, mis niisutab ning pinguldab nii õrna silmaümbrust kui ka huuli. Kinkekomplektil on paelake, millega saab karbi pühadel ornamendina jõulupuule riputada.
Komplekt sisaldab:
Image Skincare Ormedic huulepalsam 7 g
Image Skincare MD silmamaskid 1 paar
Kasutamine: kanna MD silmamaskid puhtale nahale. Eemalda 30 min järel või kui maskid on kuivad. Kasuta huulepalsamit nii tihti kui vaja.
Koostis:
ORMEDIC huulepalsam
HYDROGENATED POLYISOBUTENE, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, PHENYL TRIMETHICONE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, SILICA DIMETHYL SILYLATE, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM CHONDROITIN SULFATE, ATELOCOLLAGEN, TRIBEHENIN, SORBITAN ISOSTEARATE, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PPG-12/SMDI COPOLYMER, DllSOPROPYL DIMER DILINOLEATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-Dl-t-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, LACTIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, ORYZANOL, UBIQUINONE, MICA, LIMONENE, LINALOOL, AROMA, [+/- Cl 77891].
IMAGE MD silmamaskid
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, METHYLPROPANEDIOL, CARRAGEENAN, CERATONIA SILIQUA GUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, 1,2-HEXANEDIOL, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT, CELLULOSE GUM, XANTHAN GUM, BUTYLENE GLYCOL,HYDROXYACETOPHENONE, ALLANTOIN, PANTHENOL, SUCROSE, POTASSIUM CHLORIDE, CAFFEINE, GLYCERYL CAPRYLATE, PENTYLENE GLYCOL,LACTIC ACID, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, POLYGONUM CUSPIDATUM ROOT EXTRACT, SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, CITRIC ACID, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CHRYSIN,SODIUM ACETYLATED HYALURONATE, SOLUBLE COLLAGEN, MANNOSE, GLUCOSE.
*Toodete koostises võib esineda mõningaid muudatusi. Täpne koostis toote pakendil.
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

Anesi Gel Mousse - ergutav ja puhastav geelvaht, 200 ml
Anesi Harmony Melting Cleansing Balm - õrn puhastuspalsam näole, 100 ml
Alessandro Cozy Vanilla Silky Hands & Body Peeling - luksulik käte- ja kehakoorija, 50ml
Guinot Creme Fermete Lift - pinguldav 24 h kreem, 50 ml
Renophase Crème H+ Comblement - hormoonaalsetest muutustest tingitud probleemide ravi, 50 ml
Repêchage Hydro-Complex® PFS – niisutav kreem kuivale nahale, 45ml
Sebamed Gentle Facial Cleanser For Normal&Dry Skin - tundliku naha õrn näopuhastusvahend kuivale nahale, 150ml
Guinot Mousse Microbiotic- sügavalt puhastav vaht, 150 ml
CNC MicroSilver BG™ Shampoo – antibakteriaalse toimega šampoon, 200 ml
HydroPeptide Balancing Mask - tasakaalustav mask, 15ml
Annemarie Börlind Facial firming Gel - pinguldav näogeel, 50 ml
Elsa Hjeronymus Lifting Cream - pinguldav näokreem, 50 ml
Fillerina Lip Volume huulepulk tase 1 













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.