Mary Cohr Perfect Gel Cleanser – kolmefaasiline puhastusgeel, 125 ml
Toote hind:
€28.95
MARY COHR PARIS TOOTED ON PROFESSIONAALSED DERMATOLOOGILISED TOOTED, MIS ON MÜÜGIL MEIE ILUKLIINIKUS BS MEDICAL AESTHETICS (www.bsmedical.ee; info@bsmedical.ee.)
Kolmefaasiline puhastusgeel, mis eemaldab põhjalikult meigi ja ebapuhtused. Pehmendab ning pakub nahale mugavustunde. Igapäevane puhastusrituaal muutub kiireks ning nauditavaks.
Geel/õli/piim tekstuur puhastab nahka põhjalikult ja eemaldab igat tüüpi meigi sh veekindla ja mineraalmeigi. Rikkalik kameeliaõli omega-9 rasvhapetega loob nahale mugavustunde ja pehmendab nahka.
Kasutamine: kanna väike kogus toodet nahale, masseeri ringjate liigutustega, et leotada meiki ja mustust. Masseerimise käigus muutub geel õliks. Tee sõrmeotsad niiskeks, emulgeeri õli piimjaks emulsiooniks ning seejarel pese hoolikalt nahk leige veega.
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

Guinot Masque Pur Equilibre - matistav ja puhastav mask, 50 ml
Guinot Nutrizone - intensiivselt toitev näokreem, 50 ml
Guinot Lotion Hydra Beaute - näovesi kuivale nahale, 200 ml
Elsa Hjeronymus Cleansing Gel Aloe Vera – aloega õrn puhastusgeel, 100 ml 













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.