Fusion ACN Corrector – seerum akneilmingutega nahale, 45 ml
Kuumakse al. €8.15 / 6 kuud
Toote hind:
€47.95
Tutvustame revolutsioonilist seerumit, mis sisaldab aktiivaineid nagu hüaluroonhape, atsetüülglükoosamiin, ZincPCA, niatsiinamiid, betaiinsalitsülaat ja pantenool. Hüaluroonhape, mis on tuntud oma niiskuse ligitõmbamise ja säilitamise võime poolest, aitab nahka niisutada ning tõstab peeneid joonekesi ja kortse.
Tutvustame revolutsioonilist seerumit, mis sisaldab aktiivaineid nagu hüaluroonhape, atsetüülglükoosamiin, ZincPCA, niatsiinamiid, betaiinsalitsülaat ja pantenool. Hüaluroonhape, mis on tuntud oma niiskuse ligitõmbamise ja säilitamise võime poolest, aitab nahka niisutada ning tõstab peeneid joonekesi ja kortse. Atsetüülglükoosamiin soodustab hüaluroonhappe tootmist nahas, et toetada naha niisutust ja elastsust veelgi. ZincPCA on looduslik aktiivaine, mis aitab reguleerida rasu tootmist, vähendades pooride suurust. Niatsiinamiid, tuntud ka kui vitamiin B3, aitab ühtlustada nahatooni, tugevdades samal ajal ka naha barjääri. Betaiinsalitsülaat on õrn koorija, mis aitab avada poorid ja vähendada punnide teket, põhjustamata ärritust või kuivust. Pantenool, tuntud ka kui vitamiin B5, aitab rahustada nahka, vähendades punetust ja põletikku. Üheskoos toimivad need võimsad koostisosad sünergiliselt, et pakkuda intensiivset niisutust, parandada naha tekstuuri ja toonust ning edendada tervet ja säravat jumet. Seerum on kerge, õlivaba ja kiiresti imenduv, mistõttu sobib see ideaalselt rasusele ja aknele kalduvale nahale. Järjepideval kasutamisel märkate oma naha välimuse nähtavat paranemist, jättes teile särava ja noorusliku sära.
Aktiivained: hüaluroonhape, atsetüülglükoosamiin, tsinkPCA, niatsiinamiid, betaiini salitsülaat, pantenool.
Kasutamine: puhastage oma nägu põhjalikult ja kuivatage. Kandke väike kogus seerumit näole. Masseeri seerum õrnalt nahka, tehes ringjaid liigutusi ülespoole, kuni see täielikult imendub
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

Renophase Sèrum H+ Regenerant - hormoonaalsetest muutustest tingitud probleemide ravi, 20 ml
BALMAIN HAIR Hair Perfume Signature Fragrance - juukseparfüüm, 100 ml
Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Shower Oil - dušiõli kuivale, väga kuivale, ärritunud nahale, 1000 ml
Guinot Time Logic Age Serum - nahka noorendav seerum, 25 ml
Pino granadilli dushivaht, 200 ml
Elsa Hjeronymus Balancing Day Cream - tasakaalustav päevakreem, 50 ml
Guinot Creme Riche Vital Anti-Rides - noorendav kreem kuivale ja dehüdreerunud nahale, 50 ml
Collistar Magic Drops - ülikiire isepruunistava efektiga kontsentraat, 30 ml
Annemarie Börlind Facial firming Gel - pinguldav näogeel, 50 ml
Renophase Crème 10 - naharakke uuendav, naha jumet ja struktuuri ühtlustav glükoolhappega kreem, 50 ml 













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.