Filorga AHA Cleansing Gel – nahka kooriv näopuhastusgeel, 150 ml
Kuumakse al. €5.77 / 6 kuud
Toote hind:
€33.95
Filorga Skin-Prep AHA puhastusgeel on mikrokooriv puhastusvahend, mis on loodud nahalt mustuse eemaldamiseks, jättes selle puhtaks ja värskeks, kontrollides samal ajal liigset läiget. Valem sisaldab kolme alfahüdroksühappe (AHA) – mandel-, sidrun- ja glükoolhappe – segu koos ühe polühüdroksühappega (PHA), mida nimetatakse glükonolaktooniks. Koos koorivad need happed nahka, siludes selle tekstuuri ja andes “uue naha” efekti.
Filorga Skin-Prep AHA puhastusgeel on mikrokooriv puhastusvahend, mis on loodud nahalt mustuse eemaldamiseks, jättes selle puhtaks ja värskeks, kontrollides samal ajal liigset läiget. Valem sisaldab kolme alfahüdroksühappe (AHA) – mandel-, sidrun- ja glükoolhappe – segu koos ühe polühüdroksühappega (PHA), mida nimetatakse glükonolaktooniks. Koos koorivad need happed nahka, siludes selle tekstuuri ja andes “uue naha” efekti.
Esteetilisest nahahooldustehnikast inspireeritud puhastusgeel on loodud selleks, et anda nahale ühtlasem ja puhtam jume, mistõttu on see ideaalne neile, kes soovivad nii koorimist kui ka põhjalikku puhastust ühe sammuga. Lisaks koorivatele omadustele sisaldab geel ka tsinki, mis annab matistava efekti, aidates vähendada soovimatut läiget. See muudab puhastusvahendi eriti ideaalseks rasusele või kombineeritud nahale, mis on altid liigsele rasueritusele. Kui geeli nahka masseeritakse, muutub selle tekstuur õrnaks vahuks, mis puhastab nahka õrnalt, kuid tõhusalt. Lisaks tulenevad selle saastevastased eelised polüsahhariididest, mis tugevdavad veelgi geeli nahka puhastavaid omadusi.
Aktiivained:
5 hüdroksühapet, sh mandel-, sidrun- ja glükoolhape (AHA), koos glükonolaktooniga (PHA) koorivad nahka, eemaldades surnud naharakud. Seega soodustab see naha uuenemist ja paljastab siledama jume.
Tsingil on rasueritust reguleerivad omadused, mis pakuvad matistavat efekti liigse rasu vähendamiseks.
Polüsahhariidid pakuvad saastevastaseid omadusi.
Kasutamine: kanna Filorga Skin-Prep AHA puhastusgeeli niiskele nahale ja masseeri 30 sekundit, et see vahule läheks. Seejärel loputa.
Koostis:
AQUA (WATER, EAU), GLYCERIN, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, GLUCONOLACTONE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, NIACINAMIDE, SODIUM CITRATE, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, PROPANEDIOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM COCOYL ALANINATE, ZINC GLUCONATE, PARFUM (FRAGRANCE), TREHALOSE, UREA, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, GLYCOLIC ACID, AZELAIC ACID, MANDELIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, SERINE, MALTODEXTRIN, BIXA ORELLIANA SEED EXTRACT, 0-CYMEN-5-OL, ALGIN, DISODIUM PHOSPHATE, GLYCERYL POLYACRYLATE, PULLULAN, SODIUM HYALURONATE, HYDROLYZED SOY FLOUR, POTASSIUM PHOSPHATE, 1,2-HEXANEDIOL, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL, BENZYLAMIDE DIACETATE.
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

Guinot Creme Vital Anti-Rides - noorendav näokreem normaalsele nahale, 50 ml
BDR Re-Fresh Gel Mask Eyes - sügavniisutav ja rahustav geelmask silmadele, 1 tk
Teoxane Advanced Filler Normal Skin – näonahka noorendav kreem normaalsele ja kombineeritud nahale, 50 ml
Filorga Micellar Solution – mitsellaarvesi, 400 ml
Annemarie Börlind Volume Shampoo - kohevust andev shampoon, 200 ml
Depiléve Velona 99% Aloe Vera Gel – rahustav 99% aloe vera geel, 500 ml
Biodroga Hydra Boost Mask - niisutav mask, 50ml
ClinicCare X3M EGF Pure Serum Moisturizer - seerum probleemsele nahale, 50 ml
Sensilis Hydra Essence Gel Sorbet - sügavniisutav geel-sorbett, 40 ml
Dr. Hauschka Hydrating Foot Cream – naistepuna niisutav jalakreem, 75 ml
Mary Cohr Brightening Cleansing Gel Milk – nahatooni ühtlustav puhastuspiim, 200 ml
Elsa Hjeronymus Cleansing Gel Aloe Vera – aloega õrn puhastusgeel, 100 ml
Guinot Masque Dynamisant - nahka kirgastav mask, 50 ml
Guinot Lait Hydra Beaute - näopiim kuivale nahale, 200 ml
Matis Réponse Cosmake-Up Hyalu BB - jume ühtlustav BB kreem, 50 ml
Renophase Crème 10 - naharakke uuendav, naha jumet ja struktuuri ühtlustav glükoolhappega kreem, 50 ml
CHI Keratin Conditioner – taastav palsam, 946 ml
Baehr Detox Smoothing Serum Green and White Tea - pinguldav seerum rohelise ja valge teega, 30ml
Repêchage Vita Cura® Triple Firming Cream – kolmetoimeline pinguldav kreem, 30ml
Renophase Crème RenoSource Douce - intensiivselt niisutav ja rahustav kreem, 50 ml
Sebamed Intimate Wash Emulsion pH 3,8 - intiimpesugeel, 400 ml
Elsa Hjeronymus Acne Relief Cream Skin Tone - probleemse naha kreem nahatoon, 15 ml 













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.