Fillerina täiteaine komplekt 6 hüaluroonhappega tase 2

Toote hind:
103.95

Tellides selle toote anname sulle 520 boonuspunkti!

Uut Fillerina täiteainet hakati välja töötama alates 2007. aastast, mil registreeriti ka kaubamärk. Tegu on uue põlvkonna kortsude täite- ja eemaldusvahendiga, mis kõrvaldab naha defektid. Toode on ette nähtud koduseks kasutuseks.

Tase 2: kudede kerge lõtvumine ja allavajumine. Kortsude täitmine ning põskede ja huulte mahu suurendamine.

Uut Fillerina täiteainet hakati välja töötama alates 2007. aastast, mil registreeriti ka kaubamärk. Tegu on uue põlvkonna kortsude täite- ja eemaldusvahendiga, mis kõrvaldab naha defektid. Toode on ette nähtud koduseks kasutuseks. Vahend on saanud nime selle toimemehhanismi järgi. Peamised toimeained täidavad näokortsud ja muud defektid – spetsiaalne eri vormides hüaluroonhape täidab miimikajooned, vananemisest tingitud kortsud ja lõtvunud kohad ning silub eri nahakihtides mikroreljeefi (põskedel, huultel). Sarnaselt hüaluroonhappe kasutusele invasiivses ravikosmeetikas aitab Fillerina suurel kogusel hüaluroonhappel tungida sügavale nahakihtidesse (ex vivo uuringud).

Aktiivsed koostisosad

Kui nahk vananeb, väheneb järkjärguliselt selles oleva hüaluroonhappe hulk, põhjustades vananemisest tingitud kortse, sügavaid vagusid näol ja nahalõtvumist, eelkõige põsesarnadel, põskedel ja huultel. Fillerina ainulaadsesse koostisesse kuuluvad kuue erineva hüaluroonhappe molekulid, mis on erineva massi ja mõõtmega. Eriline aine toimetab need tõhusalt sügavatesse nahakihtidesse (ex vivo uuringud). See mehhanism aitab kudesid täita ja neile rohkem mahtu anda. Hüaluroonhappe toimet täiendavad muud aktiivsed koostisosad – tsüklodekstriin kannab kudedesse erilise peptiidi nimega Matrifull, mis stimuleerib nahakudede toitumist ja täiteainete loomulikku tootmist, tänu millele nahk on täidlasem ja enam pingul. Heksapeptiid reguleerib naha veeringlust, tagades nii naha niisutatuse.

Komplekt sisaldab:

  • 14 annust (2 ml) geeljat täiteainet,
  • 14 annust (2 ml) kileja toitekihi massi,
  • 2 aplikaatorit täpseks pealekandmiseks.

Annused

Koduseks kasutamiseks ette nähtud dermokosmeetiline täitevahend Fillerina on kolmes eri kontsentratsioonis, et tagada näo- ja kaelanaha ning kudede ülitõhus, õige hooldus.

1. aste: mõõdukad vananemisest tingitud kortsud ja miimikakortsud, väiksemad nahapinna ebatasasused ja lõtvumismärkidega näoosad (eelkõige põsesarnad ja huuled).

2. aste: nähtavad vananemisest tingitud kortsud ja miimikakortsud, nahapinna ebatasasused ja mõõdukalt lõtvunud nahk (eelkõige põsesarnad ja huuled).

3. aste: sügavad vananemisest tingitud kortsud ja miimikakortsud, suuremad nahapinna ebatasasused ja väga tugevalt lõtvunud nahk (eelkõige põsesarnad ja huuled).

Vahendid

Fillerina dermokosmeetiline täiteaine on mõeldud koduseks kasutamiseks. See koosneb geeljast täiteainest (Fillerina 1), mis sisaldab suures koguses koheselt imenduvaid hüaluroonhappeid, ja kilejast toitekihist (Fillerina 2), mida kasutatakse pärast geeli pealekandmist. Täiustatud täpne aplikaator kosmeetikatoodete pealekandmiseks, kärbitud otsaga N. CH 695 412 A5. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ei sobi süstimiseks.

Kasutusjuhend: Fillerina täiteainet tuleb kasutada iga päev 14 päeva jooksul hommikul või õhtul, sõltuvalt individuaalsetest vajadustest ja harjumustest. Täiteainet Fillerina 1 kasutatakse probleemsetes kohtades, mis vajavad enam lopsakust (põsesarnad, huuled). Toode tuleb nahale kanda spetsiaalse aplikaatoriga, mis võimaldab doseerijasse tõmmata kaks eraldi 1 ml annust (kuni 2 ml üheks korraks) ja kanda geeli täpselt ette nähtud nahapiirkondadesse. Geeljas täiteaine tuleb 10 minutiks nahale jätta, et selle toimeained imenduksid. Masseerige ülejääk õrnade silitavate liigutustega naha sisse, et toode imenduks täielikult. Ärge masseerige ringjate liigutustega. Naha pinnale võivad jääda laastusarnased jäägid (need saab hõlpsalt sõrmedega eemaldada), mis näitab, et toodet sai selle piirkonna jaoks liiga palju. Sel juhul on soovitatav toote annust vähendada, kuid see ei tohi jääda alla 1,5 ml (1 ½ aplikaatorist). Pingetunne nahas on tingitud sellest, et toode mõjub. Seejärel kandke nahale kilejas toitekiht (Fillerina 2), mis varustab nahka vajalike niisutus- ja toitainetega, aitab täiteainel täielikult nahka imenduda ning loob näoja kaelanahal mugavustunde. Kandke 1–2 ml toitevahendit näole ja kaelale ning masseerige õrnalt naha sisse

Toote tõhusamaks toimimiseks on soovitatav enne Fillerina geeli pealekandmist juua kaks klaasi vett.