Mary Cohr Eye Clean – kahefaasiline silmameigieemaldaja, 125 ml
Toote hind:
€26.95
Laos
MARY COHR PARIS TOOTED ON PROFESSIONAALSED DERMATOLOOGILISED TOOTED, MIS ON MÜÜGIL MEIE ILUKLIINIKUS BS MEDICAL AESTHETICS (www.bsmedical.ee; info@bsmedical.ee.)
Kahefaasiline silmameigieemaldaja eemaldab efektiivselt igat tüüpi silmameigi (sealhulgas ka veekindla silmameigi). Sobib ka tundlikule silmaümbrusele ning läätsekandjatele. Sisaldab rukilille ekstrakti, mis stimuleerib rakkude funktsioone ning parandab naha elastsust. Allantoiin pehmendab ja rahustab õrna silmaümbrust.
Aktiivained: rukilille ekstrakt, allantoiin.
Kasutamine: enne kasutamist loksutada korralikult. Kandke vatipadjaga silmadele ja eemaldage õrnalt meik ja mustus. Oftalmoloogiliselt testitud.
Koostis:
CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, ISOHEXADECANE, DICAPRYLYL CARBONATE, PENTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HEXYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, DECYL GLUCOSIDE, POLYMINOPROPYL BIGUANIDE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TETRASODIUM EDTA, POTASSIUM PHOSPHATE, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, ALLANTOIN, GREEN 6 (CI 61565), BHT, CENTAUREA CYANUS FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL.
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

Guinot Serum Nutri Cellulaire - seerum kuivale nahale, 30 ml
Guinot Creme Nuit Eclaircissante - jume ühtlustav intensiivhooldus ööseks, 50 ml
CNC Recovery Earth Mask - puhastav ja pinguldav näomask, 50 ml
Teoxane RHA Serum – sügavniisutav näonahka elustav kontsentraat, 30 ml
Mary Cohr Hydrating Matifluid– matistav emulsioon, 50 ml
Renophase Renewpeel Masque - nahka uuendav ja kooriv glükoolhappega mask, 50 ml
Guinot Hydrazone Corps Lotion - niisutav kehapiim, 200 ml
Guinot Creme Fermete Lift - pinguldav 24 h kreem, 50 ml
Allpresan Foot Foam Cream - vahtkreem higistavatele jalgadele (5), 125 ml 













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.