Eucerin UreaRepair Plus Lotion 5% Urea – niisutav ja taastav kehalosjoon, 250 ml

Toote hind:
26.95

Eucerin UreaRepair Plus Lotion 5% Urea on sügavniisutav kehakreem kuivale ja karedale nahale. See kreem pakub nahale kohest leevendust ja kauakestvat niisutust. Õli-vees emulsioon vähendab ka kuivamist ja karedust kuni 48 tundi. Tänu ainulaadsele ja võimsale koostisainete kombinatsioonile ei seo see kreem mitte ainult niiskust, vaid parandab ka naha loomulikku kaitsebarjääri.

23.95 Seega aitab see vältida edasist niiskuse kadu ja sellest tulenevat kuiva välimust ja tunnet. Esiteks sisaldab valem keramiidi, olulist lipiidi, mis aitab vähendada niiskuskadu ja parandada naha barjääri. Seejärel tõmbavad uurea ja teised looduslikud niisutavad tegurid vett naha välimistesse kihtidesse ja seovad neid. Seetõttu on nahk intensiivselt ja optimaalselt niisutatud, samas tundub ja tundub sile ja pehme.

Peamised eelised: pakub kohest leevendust ja mugavust, pakub kauakestvat niisutust, aitab taastada nahabarjääri, et vältida niiskuskadu, ei ole rasvane ja imendub kergesti nahka.

Aktiivained:

Nahas looduslikult toodetav uurea: reguleerib naha niiskussisaldust.

Keramiidid: olulised lipiidid, mis tugevdavad nahabarjääri, et vältida niiskuskadu.

Looduslikud niisutavad tegurid (NMF): tõmbavad ja seovad vett naha välimistesse kihtidesse, et vältida kuivust ning võimalikku ketendavat ja karedat tunnet.

Näidustus: kuiv, kare nahk.

Nahatüüp: kuiv kuni väga kuiv nahk;

Kasutamine: kandke nahale Eucerin UreaRepair Plus Lotion 5% Urea, masseerides õrnalt, kuni toode on täielikult imendunud. Rakenda nii sageli kui vaja.

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Eucerin UreaRepair Plus Lotion 5% Urea – niisutav ja taastav kehalosjoon, 250 ml”