Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Foot Foam – pehmendav jalavaht, 150 ml

Toote hind:
20.95

Eucerin UreaRepair Plus 10% uurea jalavaht töötati välja kareda ja kuiva jalanaha raviks, pakkudes rahustavat, toitvat ja taastavat toimet. Ideaalne kõigile, kellel on vananev nahk, kseroos, psoriaas või diabeet, see vaht mitte ainult ei niisuta intensiivselt, vaid pakub ka kohest leevendust ja taastavat toimet. Teeb seda kombineerides võimsate toimeainete niisutavad eelised.

Eucerin UreaRepair Plus 10% uurea jalavaht töötati välja kareda ja kuiva jalanaha raviks, pakkudes rahustavat, toitvat ja taastavat toimet. Ideaalne kõigile, kellel on vananev nahk, kseroos, psoriaas või diabeet, see vaht mitte ainult ei niisuta intensiivselt, vaid pakub ka kohest leevendust ja taastavat toimet. Teeb seda kombineerides võimsate toimeainete niisutavad eelised. Olulisemaks aktiivaineks on kahtlemata uurea, mis reguleerib naha niiskussisaldust. Selle toime täiendamiseks tugevdab keramiidide olemasolu naha loomulikku barjääri ning NMF tõmbab vett naha välimistesse kihtidesse ja seob neid. Lõpuks kiirendab dekspantenool naha taastumisprotsessi, samas kui dekaandiool hoiab ära infektsioonid. Tulemuseks on mõnusam ja pehmem nahk, vähem nahapõletikke ja karedust. Veelgi enam, toitev toime võib kesta kuni 48 tundi. UreaRepair Foot Foam’il on meeldiv ja rahustav lõhn. Ülikerge vaht sulandub kiiresti nahaga, tekitamata kleepuvat või rasvast järeltunnet.

Peamised eelised: toidab nahka intensiivselt, vältides kuivust ja karedust kuni 48 tundi, pakub kohest leevendust, elustab ja taastab nahka, on kerge konsistentsiga meeldiva lõhnaga.

Aktiivained:

Nahas looduslikult toodetav uurea: reguleerib naha niiskussisaldust.

Keramiidid: olulised lipiidid, mis tugevdavad nahabarjääri, et vältida niiskuskadu.

Looduslikud niisutavad tegurid (NMF): tõmbavad vett naha välimistesse kihtidesse ja seovad neid. Seetõttu hoiavad need ära kuivuse ning võimaliku ketendava ja kareda välimuse ja tunde.

Dekspantenool: vastutab naha regeneratiivse protsessi tõhustamise eest.

Dekaandiool: vähendab seennakkuste eest vastutavate mikroorganismide arvu.

Näidustus: kuivus, karedus ja kallused.

Vanus: 25+

Nahatüüp: kuiv kuni väga kuiv nahk;

Kasutamine: enne kasutamist loksutage korralikult. Jaotage peopessa Eucerin UreaRepair Plus 10% uurea jalavahtu. Seejärel masseerige see oma jalgade kuivale nahale.

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Foot Foam – pehmendav jalavaht, 150 ml”