Eucerin Anti-Pigment Spot Corrector – korrektor pigmentatsioonihäirega nahale, 5 ml

Toote hind:
38.95

Vähendab tõhusalt tumedaid kohti ja hoiab ära nende tekkimise. Paikne tiamidooliga aplikaator võimaldab täpset toimet hüperpigmentatsioonist mõjutatud aladele.

Vähendab tõhusalt tumedaid kohti ja hoiab ära nende tekkimise. Paikne tiamidooliga aplikaator võimaldab täpset toimet hüperpigmentatsioonist mõjutatud aladele. Toodet on lubatud kasutada rasedatel.
Melaniin on looduslik pigment, mis annab nahale värvi. Kokkupuude päikesevalgusega, hormonaalsed muudatused ja vananemine võivad põhjustada melaniini tootmise suurenemist ja vallandada hüperpigmentatsiooni.
Hüperpigmentatsioon ilmneb tumedate laikudena ja vanaduslaikudena (tuntud ka kui päikeselaigud), mis muudavad nahatooni ebaühtlaseks.
Eucerin Anti-Pigment korrektor on lokaalse aplikaatoriga õlivaba geel, mis muudab lihtsaks selle kandmise just väikestele hüperpigmenteerunud piirkondadele. See sisaldab tiamidooli, tõhusat ja patenteeritud koostisainet, mis toimib hüperpigmentatsiooni algpõhjusele, vähendades melaniini tootmist. Kliiniliselt ja dermatoloogiliselt on tõestatud, et otse tumedatele laikudele kandes vähendab see neid ja takistab taasilmumist. Esimesed tulemused on nähtavad kahe nädala pärast ja paranevad pidevalt jätkusuutlikul kasutamisel. Nahk paistab ühtlasem.
Kliinilised ja dermatoloogilised uuringud tõestavad väga head tõhusust ja nahale sobivust.
Aktiivained: tiamidool.
Kasutamine:
  • Kasutage kord päevas (hommikul või õhtul) hästi puhastatud nahal
  • Kasutage mõõdukalt ja kandke otse tumedatele laikudele
  • Vältige kokkupuudet silmadega
  • Kasutage pärast seda sobivat niisutajat
  • Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage koos Eucerin Anti-Pigment päevakreemiga SPF 30, Eucerin Anti-Pigment öökreemiga ja Eucerin Anti-Pigment duaalseerumiga
  • Kasutage ainult kord päevas. Kasutage tiamidooli sisaldavaid tooteid maksimaalselt neli korda päevas.

Koostis:

ALCOHOL DENAT, AQUA, ISOBUTYLAMIDO THIAZOLYL RESORCINOL, GLUCOSYLRUTIN, ISOQUERCITRIN, AMMONIUM-ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE-VP-COPOLYMER; GLICERINAS.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Eucerin Anti-Pigment Spot Corrector – korrektor pigmentatsioonihäirega nahale, 5 ml”