Eucerin Actinic Control MD Fluid SPF100 – päikesekaitse, 80 ml

Toote hind:
30.95

Sertifitseeritud meditsiinitoode SPF 100 UVB ja UVA kaitsega, aktiinilise keratoosi ja mittemelanoomse nahavähi ennetamiseks. Lihtne peale kanda, kerge vedel tekstuur sobib igapäevaseks kasutamiseks. Mõeldud ka aktiinilise keratoosi täiendavaks raviks.

Eucerin Actinic Control MD Fluid SPF100 on meditsiiniseade, mis tagab ülikõrge kaitse UVA- ja UVB-kiirte eest. Spetsiaalselt aktiinilise keratoosi ja mittemelanoomse nahavähi ennetamiseks loodud toode, mida saab kasutada ka aktiinilise keratoosi ravi lisandina. SPF100-ga pakub see toode väga kõrget kaitset päikesekiirguse kahjulike mõjude eest ja aitab vältida UV-kiirtega seotud rakukahjustusi. Selle vedel ja kerge tekstuur on mugav, kergesti pealekantav ja sulandub pingutuseta üle naha.

Sobib kõikidele nahatüüpidele ja igapäevaseks kandmiseks on ideaalne igapäevaseks naha kaitsmiseks päikesekiirguse kahjulike mõjude eest. Kasutage seda iga päev ja nautige oma elu õues!

Aktiivained:

Glütseriin tõmbab vett ligi ja seob selle nahaga. See aitab hoida nahka hüdreeritud ja kaitstuna keskkonna ärritusallikate eest.

Tinosorb S, Uvinul A Plus ja Uvinul T 150 pakuvad ülikõrget kaitset nii UVA kui UVB kiirte eest.

Kasutamine: kanna igal hommikul nahale piisavas koguses (2 mg/cm2). Otsese päikese käes viibimise korral kanda toode uuesti nahale 2 tunni möödudes, eriti peale ujumist, higistamist või rätikuga kuivatamist, et tagada algne kaitse. Koguse vähendamisel väheneb oluliselt ka kaitse. Enne kosmeetikatoodete kasutamist (meigitooted, dekoratiivkosmeetika) tuleb esmalt kasutada Eucerin® ACTINIC CONTROL MD SPF 100 ning oodata, mil toode on täielikult imendunud.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Eucerin Actinic Control MD Fluid SPF100 – päikesekaitse, 80 ml”