lait-corps-depil-logiclait-corps-depil-logic

Guinot Lait Depil Logic Corps- depilatsioonijärgne rahustav geel, 125 ml

Toote hind:
37.95

Laos

Nahka rahustav ja karvakasvu pärssiv kreem. See nahka rahustav ja karvakasvu pärssiv Bulbaïne®´i sisaldav kreem hoiab nahka kauem siledana. Karvad kasvavad tagasi aeglasemalt ning on heledamad ja õrnemad. Aeglustab karvakasvu ja kergendab karvaeemaldust.

See nahka rahustav ja karvakasvu pärssiv Bulbaïne®´i sisaldav kreem hoiab nahka kauem siledana. Karvad kasvavad tagasi aeglasemalt ning on heledamad ja õrnemad. Aeglustab karvakasvu ja kergendab karvaeemaldust.

DEPIL LOGIC on vahatamisjärgne nahahooldussari, mis Bulbaïne® sisalduse abiga muudab karva heledamaks ja pehmemaks, aeglustades samaaegselt karvakasvu.

Nahk püsib kauem pehmem ja siledam. Karvade eemaldamise on kergem ja mugavam. DEPIL LOGIC – hooldustooted sisaldavad erinevaid toimeaineid, mis on sobivad ka kõige tundlikumale nahale ja tekitavad tunde, et olete alati parimas vormis.

Rasvavaba tekstuur imendub koheselt, võimaldades kohe pärast kasutamist riietuda. Jätab naha pehmeks ja siidiseks.

Kasutamine: kandke pärast igat depilatsiooni nahale õrna massaažiga. Parima tulemuse saavutamiseks jätkake kasutamist iga päev. Võib kasutada pärast igat liiki karvade eemaldamist.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Guinot Lait Depil Logic Corps- depilatsioonijärgne rahustav geel, 125 ml”