emulsion-nettoyante-200-ml-puhastusemulsioonemulsion-nettoyante-200-ml-puhastusemulsioon

Renophase Emulsion Nettoyante – puhastusemulsioon, 200 ml

Toote hind:
59.95

Glükoolhappega efektiivne puhastus kuivale ja normaalsele nahale. Kuival nahal puudub sära ja on nõrk hüdrolipiidkihi barjäär. Laboratoires Renophase töötas välja intensiivse puhastustoote, mis eemaldab tõhusalt jumestuse ja mustuse, samaaegselt nahka niisutades ning õrnalt koorides taastab sära ja naha vastupidavuse. Emulsiooni kasutamisel võib tunda nahal kerget kipitust.

Kuival nahal puudub sära ja on nõrk hüdrolipiidkihi barjäär. Laboratoires Renophase töötas välja intensiivse puhastustoote, mis eemaldab tõhusalt jumestuse ja mustuse, samaaegselt nahka niisutades ning õrnalt koorides taastab sära ja naha vastupidavuse. Emulsiooni kasutamisel võib tunda nahal kerget kipitust.

Sobib: normaalne ja kuiv nahk.

Aktiivained: 100% ESKA allikavesi, 8% glükoolhape, naatriumlakatiit, piimhape, karbamiid, sorbitool, uurea, naatriumkloriid, allantoiin (rahustav), lüsiin (niisutaja), seriin.

Kasutamine: hommikul ja õhtul. Pärast veega loputamist on nahk täiuslikult puhas, mõnus, värske ja särav. Mitte kasutada silmameigi eemaldamiseks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Renophase Emulsion Nettoyante – puhastusemulsioon, 200 ml”