Dr. Hauschka Sage Mint Deodorant – salvei-mündideodorant, 50 ml
Toote hind:
€13.95
Laost otsas
Higistamine on eluliselt tähtis – nii siis, kui pingutame end kehaliselt ja ka siis, kui pingutused on vaimsed. Ühest küljest reguleerib higistamine kehatemperatuuri, teisalt viib ära ainevahetuse soovimatud jäägid ja on tänu nahka kaitsvale õrnalt happelisele kihile bakteritele tõkkeks.
Higistamine on eluliselt tähtis – nii siis, kui pingutame end kehaliselt ja ka siis, kui pingutused on vaimsed. Ühest küljest reguleerib higistamine kehatemperatuuri, teisalt viib ära ainevahetuse soovimatud jäägid ja on tänu nahka kaitsvale õrnalt happelisele kihile bakteritele tõkkeks. Meie õlivaba salvei-mündideodorant on tänu salvei ja nõiapuu tõmmistele loodusliku antibakteriaalse ja kudesid kootava koostisega. Ergutava mündiaroomi ja salvei loomulikult mõrkja lõhnanoodi desodoreeriv koosmõju kindlustavad pikaajalise värskuse. Me ei kasuta teadlikult poore sulgevaid alumiiniumsooli. Nahk talub vaid vähese alkoholisisaldusega rulldeodoranti hästi, see ei jäta rõivastele plekke.
Kvaliteet:
- 100 % loodus- ja/või mahekosmeetika, sertifitseeritud vastavalt NATRUE-standardile
- ei sisalda sünteetilisi lõhna- ja säilitusaineid
- ei sisalda mineraalõlisid, silikoone ega PEG-ühendeid
- ei sisalda lahustuvaid alumiiniumsooli
- vegan
- dermatoloogiliselt testitud
- loomkatseid ei tehta
- tooraine pärineb võimalusel sertifitseeritud mahepõllundusest, mis on biodünaamilise kvaliteediga ja toodetud õiglase kaubanduse põhimõtetest lähtuvalt
Koostis: salveiekstrakt, nõiapuu ekstrakt, salveiõli.
Kasutamine: kanna salvei-mündideodoranti pudeli rulliku abil kaenlaalusele nahale. Vajadusel korda.
Koostis: Water (Aqua), Alcohol, Manihot Utilissima (Tapioca) Starch, Triethyl Citrate, Glycerin, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Fragrance (Parfum)*, Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Citral*, Citronellol*, Coumarin*, Sodium Silicate, Sucrose Laurate, Algin, Citric Acid, Xanthan Gum.
*from natural essential oils
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

Elsa Hjeronymus Hydrating Cream - sügavniisutav kreem, 50 ml
Guinot Lotion Microbiotic - matistav, tasakaalustav toonik, 200 ml
Guinot Nutrizone - intensiivselt toitev näokreem, 50 ml
Renophase Sèrum H+ Regenerant - hormoonaalsetest muutustest tingitud probleemide ravi, 20 ml
Renophase Crème H+ Comblement - hormoonaalsetest muutustest tingitud probleemide ravi, 50 ml
Renophase Creme Retinol - kollageeni tootmist suurendav, ebaühtlusi siluv ja põletikuvastane kreem, 50 ml
Phytomer Seaweed Soap - puhastav, kooriv ja niisutav vetikaseep, 150 g
Dr. Irena Eris Cleanology Nourishing Probiotic Milk Make Up Remover - näo-ja silmameigieemalduspiim, 190 ml
Eksepton Ultim-Eyes & Lips Cleanser - silmade ja huulte puhastusvahend, 100 ml
Elsa Hjeronymus Lifting Cream - pinguldav näokreem, 50 ml
Annemarie Börlind Refreshing Cleansing Mousse - värskendav näopuhastusvaht, 150 ml 













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.