Dermastir Dropper Resurfacing Stem Cells + Hyaluronic – nahka süvaniisutav ja taastav seerum, 50 ml

Toote hind:
67.95

Alta Care Laboratoires’i uuenduslik Dermastir Dropper Diamond Peptides on välja töötatud ja toodetud 50 ml koguses ühtlase pinna ja särava naha jaoks. Dermastir Dropper Resurfacing Post-Op stimuleerib ensüümide aktiivsust, et lõhkuda sidemeid, mis seovad surnud rakke nahapinnaga, ja seega vähendada järsult peeneid jooni ja kortse.

Alta Care Laboratoires’i uuenduslik Dermastir Dropper Diamond Peptides on välja töötatud ja toodetud 50 ml koguses ühtlase pinna ja särava naha jaoks. Dermastir Dropper Resurfacing Post-Op stimuleerib ensüümide aktiivsust, et lõhkuda sidemeid, mis seovad surnud rakke nahapinnaga, ja seega vähendada järsult peeneid jooni ja kortse.

Dermastir Dropper Resurfacing Post-Op kiirendab rakkude vahetust, et parandada naha sära ja hoida nahapind tervena. Naha niiskustase on tasakaalus ja hinnalised aktiivained tugevdavad naha barjääri. Mitterasvane seerumi tekstuur imendub kiiresti nahka ja seda saab kasutada iga päev hommikuse ja/või õhtuse ilurutiinina.

Aktiivained:

Naatriumhüaluronaat: sarnaselt kollageeni ja elastiiniga väheneb meie kehas looduslikult esineva hüaluroonhappe hulk vananedes. Dermastir Resurfacing Post-Op suurendab hüaluroonhappe sisaldust naha kihtides, muutes naha nooremaks, siledamaks ja pringimaks. Kuna hüaluroonhapet leidub looduslikult pärisnahas, aitavad naatriumhüaluronaati sisaldavad tooted asendada naha loomuliku vananemisprotsessi ja päikese käes viibimise tagajärjel kaotatud hüaluroonhapet. Nahale kandes aitab see säilitada niiskust, aitab kaasa haavade paranemisele, soodustab paremat vereringet ja toitainete omastamist. Tulemuseks on pringim ja pringim nahk, mis muudab kortsud vähem nähtavaks.

Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7 : suurendab epidermise tihedust. Vanusega muutub epidermis õhemaks ja transepidermaalne veekadu (TEWL) suureneb. Peptiidid on peamiselt ette nähtud igapäevaseks kasutamiseks epidermise rakkude taastumise tõhustamiseks ja stimuleerimiseks. Peale vanuse muutuvad epidermaalsed rakud õhemaks ka pärast operatsioone ja mõningaid protseduure nagu laser ja dermabrasioon.

Peptiidid stimuleerivad paranemisprotsessi, meelitades rakke haavakohta. Praktikas on naha nooruslik sära tingitud rakkude kiirest vohamisest. Vanusega rakkude proliferatsiooni kiirus väheneb ja põhjustab naha õhenemist. Peptiidid soodustavad rakkude kasvu ja suurendavad proliferatsiooni, mis on oluline vananemisilmingute vältimiseks.

Nymphea Coerulea Leheraku ekstrakt: vesiroosi leherakkude ekstrakt täidab rakuaktivaatori funktsiooni. Ekstrakt sisaldab elusaid tüvirakke, mis paiksel manustamisel liiguvad ja äratavad seeläbi naharakud. Äärmiselt oluline on äratada naharakud mitte ainult selleks, et parandada naha reageerimist ravile, vaid käivitada ka naha sisemine mehhanism. Koostises sisalduvad ka Blue Lotus tüvirakud. Blue Lotus tüvirakkudel on ka antioksüdantsed omadused, mis aeglustavad rakkude oksüdatsiooni, võitlevad vabade radikaalidega ja võitlevad glükoosi vastu.

Dermastir Resurfacing Post-op seerumil on võime stabiliseerida niiskustaset ja tugevdada naha barjääri.

Dermastir Dropper seerumil on suurem tihedus ja viskoossus võrreldes ampullides pakutavate seerumitega. Põhjus on selles, et ampullidel ei saa olla sellist tihedust ja viskoossust, muidu ei tule seerum välja.
Tänu suurele tihedusele ja viskoossusele on Dermastir Dropper väga heade masseerivate omadustega.
Toodet saab kasutada näole ja kehale, on praktiline ja väga lihtne kasutada. Imendub suurepäraselt nahka, ei määrdu ning seda on lihtne ja praktiline kasutada. Aktiivsete koostisosade kõrge kontsentratsioon ja sünergistlik toime tagavad kohese nähtava tulemuse. Peptiide saab kasutada kodus igapäevases ilurutiinis ja esteetiliste hoolduste ajal. Dermastir Dropper seerumit saab peale kanda Gold Bari, ultraheli-, galvaani-, kõrgsagedus-, raadiosagedusmasinate, hapnikujugamasinate, pre/post laseriga, PDT LED-teraapiaga.

Kasutamine: kandke iga päev 2-3 tilka seerumit näole ja kaelale. Ärge peske ega hõõruge seerumit maha. Seerumit võib kasutada ka jumestuse all.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Dermastir Dropper Resurfacing Stem Cells + Hyaluronic – nahka süvaniisutav ja taastav seerum, 50 ml”