Dermanutrix Collagen – suukaudne kollageeni geel, 14 tk

Toote hind:
28.95

Tellides selle toote anname sulle 145 boonuspunkti!

Suukaudne kollageen on toidulisand, mis aitab parandada naha niisutatust, elastsust, nii vähenevad kortsud ja nahk näeb noorem ja tervem välja.

Suukaudne kollageen on toidulisand, mis aitab parandada naha niisutatust, elastsust, nii vähenevad kortsud ja nahk näeb noorem ja tervem välja.

Inimorganism omandab suukaudselt tarbitavat hüdrolüüsitud kollageeni, see on tõestatud mitmete uuringutega. Üle 90% sellest imendub organismi.

Dermanutrix kollageeni ühes annuspakikeses on 5g kalasoomustest hüdrolüüsitud kollageeni. Seda peetakse efektiivseimaks päevaseks koguseks, mis aitab saavutada nähtavaid tulemusi .

Mis on kollageen?

Kollageen, mida vajame, toodetakse meie keha poolt, kuid vananemisega seotud protsesside toimel selle valgu tootmine väheneb järk-järgult, üsna kiiresti ja dramaatiliste tulemustega. Lisaks intensiivistavad kollageenikadu ka mitmed muud välised faktorid – stress, liigne kokkupuude päikesega, toitumisharjumused ning kokkupuude toksiinidega nagu näiteks sigaretisuits. Kollageenisisalduse vähenemine ongi põhjus, miks vanus toob kaasa naha lõtvumise, kortsud ning üleüldise ilmetu ja halli välimuse ning miks meil liigesed valulikuks muutuvad.

Millist tüüpi kollageen on parim?

Kollageeni saab toota mitmest eri allikast – kanast, veisest ja kalast. Kanast toodetud kollageeni me Eestis müüdavates toodetes kohanud ei ole. Seega saame võrrelda kahte, veisest ja kalast toodetud kollageeni. Kuigi kasu on mõlemast allikast pärit kollageenist, peetakse kvaliteetseimaks merelist päritolu, ehk kalasoomustest toodetud hüdrolüüsitud kollageeni. Seda kahel põhjusel:

  • Sellise kollageeni aminohapete profiil on kõige sarnasem sellele, millest meie organismis kollageeni ehitatakse.
  • Samuti on kalasoomustest toodetud kollageeni peptiidid väiksemad, olles seetõttu paremini omastatavad

Parem imenduvus ja omastatavus tähendab seda, et meie nahka ja liigestesse jõuab võimalikult palju tarbitavast kollageenist ning meil on sellest võimalikult suur kasu.

Dermanutrix kollageeni on mugav ning meeldiv kasutada – passiooniviljamaitselist geeli võib tarbida otse pakist või lahustada vees või mahlas.

Kasutamine: suukaudselt, üks annuspakike päevas puhtalt või vedelikus lahustatult. Soovituslik kuuri kestus on minimaalselt 4-6 nädalat.

Sisaldus päevase annuse kohta: üks annus sisaldab 5 grammi kalasoomustest hüdrolüüsitud kollageeni. Pakendis on 14 annust.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Destilleeritud vesi, KALASOOMUSTEST hüdrolüüsitud kollageen, Sidrunhape, Carboxymethylcellulose, Naatriumbensoaat (Na mg), Sukraloos, Granadilli maitseaine, E102 (FDC Yellow 6).

Hoiatused: toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused: toatemperatuuril