Dermalogica Precleanse – sügavpuhastav nahahooldustoode, 150 ml

Toote hind:
45.95

Tellides selle toote anname sulle 230 boonuspunkti!

Sügavpuhastav õli sulatab nahalt mustuse ja meigi.

Sügavpuhastav õli sulatab nahalt mustuse ja meigi. PreCleanse´iga algava topeltpuhastusrežiimi abil saavutage ülipuhas ja tervisliku välimusega nahk. Köömne seemne õli, Kukui pähkliõli ja aprikoosi õlidega rikastatud puhastusõli sulatab päeva jooksul kogunenud liigse rasu, päikesekaitsetoodete, veekindla meigi, keskkonnasaaste ja jääkproduktide kihid põhjalikult. Lisage vett, et muuta see hüdrofiilne (vett armastav) valem piimjaks emulsiooniks.

See eemaldab naha pinnalt mustuse, on kergesti maha loputatav ning professionaalse puhastustulemuse saavutamisel võimaldab Dermalogica teisel puhastustootel paremini toimida. Õrn segu on valmistatud konditsioneerivate riisikliide ja E-vitamiini õlidega, mis pakub sügavat puhastust ning sobib ideaalselt ka rasusele nahale.

Eemaldab rasu poore ummistamata. asendamatud rasvhapped toidavad nahka. võimaldab teile määratud dermalogica puhastustootel tõhusamalt toimida. Professionaalsete puhastustulemuste saamiseks korda puhastamist nahale sobiva dermalogica puhastustootega.

Kasutamine: jaotage 1-2 pumbatäit õli kuivadesse kätesse. kandke õlipõhise mustuse ja meigi eemaldamiseks kuivale näole ja silmadele ning masseerige kergelt. niisutage käsi ja jätkake masseerimist, et saada kerge piimjaks emulsioon. loputage leige veega. korda puhastamist nahale sobiva dermalogica puhastusvahendiga.