Dermalogica Daily Liquid Peelfoliant – näokoorija, 59 ml

Toote hind:
77.95

Igapäevane hapete ja ensüümidega koorija silub peened jooned, aidates samal ajal silmnähtavalt ahendada poore ning ühtlustada nahatooni.Professionaalse tugevusega kodune koorija sisaldab hapete ja ensüümide 30%segu (glükool-, piim-, salitsüül-, fütiin- ja traneksaamhape, glükonolaktoon ja fermenteeritud granaatõuna ensüüm),mis toimib naha erinevatel kihtidel, et koorida põhjalikult ning aidata ahendada poore. Lipiididerikas segu ümbertöödeldud jõhvikaekstraktist annab kauakestva niisutuse.

Igapäevane hapete ja ensüümidega koorija silub peened jooned, aidates samal ajal silmnähtavalt ahendada poore ning ühtlustada nahatooni.Professionaalse tugevusega kodune koorija sisaldab hapete ja ensüümide 30%segu (glükool-, piim-, salitsüül-, fütiin- ja traneksaamhape, glükonolaktoon ja fermenteeritud granaatõuna ensüüm),mis toimib naha erinevatel kihtidel, et koorida põhjalikult ning aidata ahendada poore. Lipiididerikas segu ümbertöödeldud jõhvikaekstraktist annab kauakestva niisutuse. Vähendab peente joonte ja kortsude väljanägemist.Ühtlustab nahatooni säravama naha saavutamiseks.Vähendab pooride väljanägemist.

Aktiivained: glükoolhap, piimhape, salitsüülhape, fütiinhape, traneksaamhape, glükonolaktoon, fermenteeritud granaatõuna ensüüm.

Kasutamine: masseerige ühtlaselt kuivale, puhastatud nahale. Laske mõjuda 1-3 minutit, seejärel loputage. Alustage kasutamist ülepäeviti, jälgige naha rektsiooni. Toote aktiveerimisel võite tunda kipitust. Päevaseks kasutamiseks kasutage niisutajat ja SPF-i. Hoida silmade eest eemal.

 

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Dermalogica Daily Liquid Peelfoliant – näokoorija, 59 ml”