Renophase Creme Retinol – kollageeni tootmist suurendav, ebaühtlusi siluv ja põletikuvastane kreem, 50 ml

Tellijate hinnang: (1 ülevaade)

Toote hind:
88.95

Laos

Kollageeni tootmist suurendav, ebaühtlusi siluv ja põletikuvastane kreem.

Kortsud tekivad umbes 40 aastaselt, mis aga ajaga tulevad veel enam esile. Korts tekib, sest nahastruktuur hakkab kaotama tihedust. Et taastada naha tugevus ja tihedus on Renophase välja töötanud valemi, mis on rikastatud kortsude vastase aktiivse retinooliga, kombineeritud nahka vormivate pentapeptiididega.

See uuendamise ja kortsudevastane öökreem silub ja tasandab nahka, taastab rakustruktuuri ja üldise sära. Kreem niisutab, stimuleerib aktiivselt uute naharakkude teket, tugevdab veresoonte seinu, vähendab pigmentatsiooni ning omab antioksüdantset ja põletikuvastast toimet.

Sobib: kortsud, ebaühtlane tekstuur ja jume, akne. Kõikidele nahatüüpidele v.a. eriti tundlik.

Aktiivained: retinoolpalmitaat (rakkude uuendamine), glükoolhape 7%, 100% ESKA allikavesi, oleiinhape, matriksiil (stimuleerub kollageeni sünteesi), tseresiin, lüsiin (võie), isomeeritud sahhariidid, ksantanivaik.

Kasutamine: kasutada peale puhastusaine kasutamist näole, kaelale, dekolteele õhtuti, peale seerumi. Kohustlik kuur 1-2 kuud.

1 arvustus tootele Renophase Creme Retinol – kollageeni tootmist suurendav, ebaühtlusi siluv ja põletikuvastane kreem, 50 ml

  1. Merle Väli (toote omanik)

    Lisaks suurepärasele toimele ka väga hea tekstuuri ja lõhnaga.

Lisa arvustus