30ml-CR-recovery30ml-CR-recovery

phFormula C.R Recovery – taastav näoseerum punetavale ja tundlikule nahale, 30 ml

Toote hind:
66.95

Laos

pHformula TOOTED ON PROFESSIONAALSED DERMATOLOOGILISED TOOTED, MIS ON MÜÜGIL MEIE ILUKLIINIKUS BS MEDICAL AESTHETICS (www.bsmedical.ee; info@bsmedical.ee.)

Näokreem on spetsiaalselt välja töötatud toimima koos pHformula nahauuendushoolitsusega. Ainulaadne kombinatsioon toimeainetest, mis kiirendavad üheskoos naha taastumist, säilitavad üldise tervist ja aitavad ennetada nahakahjustusi.

Kerge tekstuuriga fluid imendub kiiresti naha sisse ning sisaldab erilist toimeainete kombinatsiooni, mis aitab tõhusalt nahka uuendada ja selle ülimat kaitset pakkuda.

Toote pikaaegset kasutamist soovitatakse üleüldiste tulemuste parandamiseks ja säilitamiseks.

Näidustus: kroonilisele punetusele kalduv nahk.

Aktiivained:

Retinool: pikaaegne A-vitamiini kasutamine parandab rosaatsea ja tundliku nahaga seotud kroonilist punetust, mille põhjuseks on krooniline A-vitamiini puudus nahas.

Niatsinamiid: vähendab nahakaudset veekadu ja suurendab naha vastupanuvõimet võimalikele välistele kahjustusele. Parandab keramiidide sünteesi ja stimuleerib keratinotsüütide diferentseerumist, mis kiirendab marrasknaha uuenemist.  Paranenud kaitsefunktsiooni tõttu on nahk vähem vastuvõtlik ärritusele ja punetusele.

Laktobioonhape: on mitmel moel nahale kasulik, suurendades rakkude vahetumise aega ja toimides antioksüdandina. Lisaks aitab see kaasa haavade paranemisel, sellel on tugevad niisutavad, vett siduvad ja kilet moodustavad omadused ning see ei ärrita nahka.

Aseloglütsiin: seda saadakse aselaiinhappest ning sellel on tugev niisutav ja põletikuvastane toime. Tegemist on keratolüütiku ja komedolüütikuga, mis aitab normaliseerida rakkude vahetumist folliikulites.

PH-DVC: (edastuskompleks) on pHformula preparaatides kasutatav suurepärane edastuskompleks, mis aitab toimeainetel paremini rakkudesse tungida.

Kasutamine: kasuta toodet hooldusperioodil ja hoolduse järgsel perioodil, et parandada ja säilitada nahauuenduse üldiseid tulemusi. Kasuta toodet 1 kuni 2 korda päevas vastavalt vajadusele nii, nagu spetsialist on seda määranud. Ära katkesta kasutamist hooldusprogrammi ajal.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “phFormula C.R Recovery – taastav näoseerum punetavale ja tundlikule nahale, 30 ml”