CNC TriHyal Age Resist Cream – mitmetoimeline noorendav ja niisutav näokreem, 50 ml

Toote hind:
112.95

Innovatiivne kõrgmolekulaarne kreem sisaldab  kolme erimolekulaarset  hüaluroonhapet. Lühikese ahelaga hüaluroonhape annab nahale kohese sära, pika ahelaga hüaluroonhape niiskutab nahka sügavuti  ja ristseotud hüaluroonhape täidab kortsud koheselt ning toestab nahka. Teised toimeained ahendavad  poore, vähendab punetuts, ärritus ja hüperpigmendatsioon. Nahk muutub pehmeks ja elastseks. Ideaalne lahendus nõudlikule, küpsele, regeneratsiooni vajavale  ja hüperpigmendatsioonile kalduvale nahale.

Innovatiivne kõrgmolekulaarne kreem sisaldab kolme erimolekulaarset hüaluroonhapet.

Lühikese ahelaga hüaluroonhape annab nahale kohese sära. Pika ahelaga hüaluroonhape niiskutab meie nahka sügavuti  ja ristseotud hüaluroonhape täidab kortsud koheselt ning toestab meie nahka. Teised toimeained ahendavad  poore, vähendab punetust, ärritust ja hüperpigmendatsiooni. Muudab naha pehmeks ja elastseks. Ideaalne lahendus nõudlikule, küpsele, regeneratsiooni vajavale  ja hüperpigmendatsioonile kalduvale nahale.

Eelised: suurendab naha elastsust, viimistleb jumet, edendab kollageenimaatriksi kogunemist, ideaalne meigipõhi.

Sobilik: nõudlik, küps, hüperpigmenteeritud nahk, mis vajab taastamist.

Aktiivained: kolm erimolekulaarset  hüaluroonhapet, alpiroosi tüvirakke, isostearüüli-isostearaati, lehis agaric tüvirakke, Sigesbeckia orientalis, Rabdosia rubescens, aloe vera, alfa-bisabolol.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “CNC TriHyal Age Resist Cream – mitmetoimeline noorendav ja niisutav näokreem, 50 ml”