CNC Aesthetic World Power Hyaluron FIVE – tugevatoimeline vananemisvastane nahka elustav seerum, 30 ml

Toote hind:
107.95

Power FIVE seerum on hüaluroonhappeid sisaldavate preparaatide lipulaev. Innovatiivne seerum koos VIIE erineva hüaluroonhappe kombinatsiooniga, biotech-oligosahhariidide ja spetsiaalse niiskuskompleksiga on särava ja noorusliku naha võti. Erinevad hüaluroonhappe molekulaarsused võimaldavad seerumil töödata erinevates naha kihtides.

Madalmolekulaarsed, oligomeersed ja liposomaalsed kapseldatud hüaluroonhapped tõstavad kortsupõhja, niisutavad sügavuti. Kõrge molekulaarmassiga hüaluroonhape varustab naha pindmisi kihte maksimaalse niisutusega. Ristseotud hüaluroonhape täidab optiliselt naha pindmised kortsud ja joonekesed silmnähtavalt.

Vananemisvastane seerum koos 5 erineva hüaluroonhappe kombinatsiooniga, biotech-oligosahhariidide ja spetsiaalse niiskuskompleksiga. Uus innovatiivne aktiivaine Oligo Low molekulaarne hüaluroonhape on naha omane hüaluroonhape, mis töötab dermises.
Madalmolekulaarsed, oligomeersed ja liposomaalsed kapseldatud hüaluroonhapped töötavad naha sügavamates kihtides. Tõstavad kortsu põhja, niisutavad sügavuti. Kõrge molekulmassiga ja ristseotud hüaluroonhape täidavad optiliselt naha pindmised kortsud ja joonekesed, varustavad naha pindmiseid kihte maksimaalse niisutusega.
Nende viie hüaluroonhappe tüübi võimas kombinatsioon annab nahale intensiivse ja püsiva niisutuse ning annab sellele vastupidavuse ja elastsuse.
Biotech-Oligosahhariid, mis aitab kaasa naha enda hüaluroonhappe sünteesile ja hoiab seda pikas perspektiivis kõrgel tasemel. Kuivusest tulenevad kortsud taanduvad 28 päeva jooksul. Võimas lahendus kortsudele ja kuivale, väsinud nahale – Power Hyaluron FIVE!
Eelised: viie ahelaga hüaluroonhape pluss naha enda hüaluroonhappe sünteesi stimuleerimine, kortsude vähenemine jätkusuutlik, intensiivne niiskuse pakkumine kõikidele epidermise kihtidele.

Sobilik: kõikidele nahatüüpidele.

Toimeained: kõrgmolekulaarsed, madalmolekulaarsed, oligomeersed, ristseotud ja liposoomselt kapseldatud hüaluroonhape, biotehnoloogilised oligosahhariidid.

Koostis:

AQUA (WATER), PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, PHENOXYETHANOL, PANTHENOL, SODIUM CARBOMER, SODIUM HYALURONATE, ALCOHOL, HYDROLYZED ULVA LACTUCA EXTRACT, LECITHIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, CITRIC ACID,HYDROXYACETOPHENONE, SODIUM CHLORIDE, POTASSIUM PHOSPHATE.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “CNC Aesthetic World Power Hyaluron FIVE – tugevatoimeline vananemisvastane nahka elustav seerum, 30 ml”