BS Medical Aesthetics “Meeste nahahoolitsus”

Toote hind:
65.00

Ideaalne kingitus isadepäevaks, sünnipäevaks, tähtpäevaks! Meeste näonahk vajab professionaalset hoolt sarnaselt naiste näonahale. Sageli jääb meestel aga esimese visiidi broneerimine endal tegemata, kuna usutakse, et tegemist on liialt naiseliku rituaaliga või lihtsalt ei leita selleks sammuks aega ega piisavat tõuget.

Kinkekaart kehtib 6 kuud alates ostu vormistamise kuupäevast ainult BS Medical Aesthetics ilukliinikus. Ühe kinkekaardi väärtuseks on 50 eurot. Kinkekaart asetseb kaunis kinkekarbis. Soovi korral saab osta mitu kinkekaarti ja asetada need ühte kinkekarpi. Kinkekaarti ei vahetata rahaks ning maksumuse vahet ei tagastata. Ilukliiniku teenustega saate tutvuda www.bsmedical.ee.

Kinkekaart saadetakse postiga sarnaselt teistele toodetele.

 

Meeste näonahk vajab professionaalset hoolt sarnaselt naiste näonahale. Sageli jääb meestel aga esimese visiidi broneerimine endal tegemata, kuna usutakse, et tegemist on liialt naiseliku rituaaliga või lihtsalt ei leita selleks sammuks aega ega piisavat tõuget.

Miks võiks mees tulla professionaalsele nahahoolitsusele?
Meeste nahk on oma olemuselt naiste näonahast erinev. Lisaks karvakasvu erinevusele on meeste nahk ca 25 % paksem, rasunäärmed toodavad enam rasu ning kollageeni sisaldus on meestel naiste omast märkimisväärselt kõrgem. Seega ei sobi meeste naha hooldamiseks klassikalised naistele mõeldud professionaalsed hooldused ega ka koduhooldustooted, mida mehed sageli naiste kosmeetikakotist laenavad.

Spetsiaalselt meestele mõeldud professionaalse nahahoolitsuse visiidi käigus hindab nahaspetsialist naha seisukorda, teostab vajalikud toimingid ning protseduurid ja annab soovitusi, kuidas nahka kodus paremini hooldada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “BS Medical Aesthetics “Meeste nahahoolitsus””