Collistar Anticellulite Slimming Superconcentrate Night – intensiivne tselluliidivastane kontsentraat ööseks, 200 ml

Toote hind:
49.95

Laos

Tellides selle toote anname sulle 250 boonuspunkti!

Tselluliidivastane salendav öine superkontsentraat öise rakusüsteemi ja meresoolaga.

Tselluliidivastane salendav öine superkontsentraat öise rakusüsteemi ja meresoolaga. Võitleb inetu tselluliidiga ja vormib keha öisel uneajal. Collistari Uuringute osakonna poolt loodud esimene öine antitselluliidi hooldus – eriline ja innovaatiline kahetoimeline toode: salendav ning tselluliidiga võitlev.

Tänu kolme unikaalse ja revolutsioonilise aktiivosakese kooslusele, mis kasutavad naharakkude öiseid biorütme, järgides konkreetset eesmärki sel ajal kui nahk on hoolitsustele kõige vastuvõtlikum.

Öine rakusüsteem + meresool: 4 sammu täieliku effektiivsuse jaoks.

Toote kõrge soolasisaldus mõjub kiire kuivendajana, aidates liigsel vedelikul väljuda.

Seejärel hakkab tööle öine rakusüsteemi esimene koostisosa – kofeiin, mis stimuleerib rasvaineid lõhustavaid ensüüme e. lipaase ja aitab rasvarakkude suurust vähendada.

Rasvarakkude lagundamine jätkub tänu plaktonist saadud biotehnoloogilisele aktiivosakesele, mis lisaks stimuleerib ka kollageeni sünteesi, parandades naha jumet ja toonust.

Korallvetika ekstrakti kontsentraat suurendab liposüüli toimet ja võitleb öise rasva imendumisega. See proteiin, mida toodetakse rasvarakkudes öösel 22.00 kuni 03.00 vahel, annab küllusesignaali ja blokeerib uute rasvarakkude tekke.

Tänu toote erilisele kooslusele piisab juba paarist tilgast konkreetsel kehakpiirkonnal, kui juba on silmnähtavad tulemused.

Kasutamine: kanna toodet masseerivate liigutustega igaõhtuselt vajalikele piirkondadele ja jäta peale terveks ööks. Peale esimest ööd on juba tunda naha pehmust ja paremat toonust.