Collistar Anticellulite Cryo Gel – tselluliidivastane krüogeel, 400 ml

Toote hind:
54.95

Laos

Ülikerge mitterasvane geel, mis imendub koheselt. Koostise tõhusust suurendavad ülimalt puhastest eeterlikest õlidest segu ja külma mõju, mis krüokosmeetika põhimõtete kohaselt stimuleerib mikrovereringet, soodustades nii toimivate koostisosade aktiivsust.

Ülikerge mitterasvane geel, mis imendub koheselt. Koostise tõhusust suurendavad ülimalt puhastest eeterlikest õlidest segu ja külma mõju, mis krüokosmeetika põhimõtete kohaselt stimuleerib mikrovereringet, soodustades nii toimivate koostisosade aktiivsust. Geel väljutab vedelikke, muudab naha siledamaks, elastsemaks ja pinguldab seda. Tänu vesinaba ja mustika ekstraktile vähendab geel pingelt nahas, mis on tavaline tselluliidiga kehapiirkondades. Sisaldab stimuleerivate eeterlike õlide segu, mis viib koostisosad naha pindmistesse kihtidesse omades samas ka aroomiteraapilist mõju.

Sobib kõikide tselluliiditüüpide puhul!

Kasutamine: kandke geel ülespoole suunatud masseerivate liigutustega soovitud piirkondadele. Toode imendub kiiresti. Tugevaks raviks-kasutada 2 korda päevas. Ennetuseks ja tulemuste hoidmiseks-kasutada 1 kord päevas.