Anesi CC Perfect Cream Light – hoolitsev jumestuskreem, 30 ml

Toote hind:
19.95

Unikaalsete tripeptiididega rikastatud ANESI Infini Jeunesse CC Perfect hoolitsev jumestuskreem vähendab kortsude ja pigmendilaikude teket, aeglustab järk-järgult vananemisilminguid, ühtlustab nahatekstuuri ning kingib ühtlase ja nooruslikult särava jume

Unikaalsete tripeptiididega rikastatud ANESI Infini Jeunesse CC Perfect hoolitsev jumestuskreem vähendab kortsude ja pigmendilaikude teket, aeglustab järk-järgult vananemisilminguid, ühtlustab nahatekstuuri ning kingib ühtlase ja nooruslikult särava jume. Koostises sisalduv jaapani keepuu ja kiivi ekstraktid aitavd efektiivselt võidelda pigmendilaikudega ja  ühtlustavad jumet. Antioksüdantiderikas linnaseekstrakt kaitseb nahka oksüdatiivse stressi eest. Merelise eksopolüsahhariidid tõstavad kortsupõhja ja niisutavad nahka sügavuti.

Tagab piisava kaitse UVA& UVB kiirguse eest, 12-tunnine jumestus, vetthülgav, kõrge SPF-kaitsega, võitleb pigmendilaikude tekkega, tuues nahale sära, rikastatud linnaseekstraktiga, mis kaitseb nahka stressinähtude eest.