Allpresan Diabetic Foam Cream Myco + Repair – mikroobidevastane taastav vahtkreem, 75 ml

Toote hind:
18.95

Mikroobidevastane taastav vahtkreem piroktoonolamiini ja biomimeetiliste lipiididega ärritus- ja mükoosinähtudega naha intensiivhoolduseks diabeedi korral. Vegan koostis.

Mikroobidevastane taastav vahtkreem piroktoonolamiini ja biomimeetiliste lipiididega ärritus- ja mükoosinähtudega naha intensiivhoolduseks diabeedi korral. Vegan koostis.

Tugevdab naha kaitsebarjääri, taastab mikrofloorat. Elutähtsad lipiidid, pantenool, sheavõi, allantoiin rahustavad, suurendavad naha veesidumise võimet, vähendavad sügelust. Imendub ülikiiresti, ei jäta ebameeldivat kleepuvat kihti. Saate kohe riietuda.

Ei ummista poore ega akumuleeri soojust. Soovitav kasutada varvaste vahel. Kliiniliselt testitud.  Patenteeritud koostis. Barrioexpert® tehnoloogia.  Allpresan® vahtkreemid lasevad nahal hingata. Ei sisalda aroom-, värv- ja säilitusaineid.

BarrioExpert LIPO² Skin-Repair-Technology – patenteeritud nahka taastav tehnoloogia.

Aktiivained: pantenool, piroktoonolamiin.

Pantenool imendub paremini kui pantoteenhape, organismis toimub oksüdatsioon (provitamiin B5). Optimeerib uute naharakkude moodustumist. Kiirendab naha kaitsebarjääri taastumist. Suurendab naha niiskusesidumise võimet. Parandab naha elastsust. Taastab ja rahustab. Vähendab sügelust

Piroktoonolamiin on untud ka nimedena Octopirox® ja Piroctolamine®. Takistab mikroorganismide paljunemist. Omab fungitsiidset ja bakteritsiidset toimet. Hästi talutav. Kasutatakse jala- ja küüneseene korral. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil kasutamiseks.

Kasutamine: kasutage 1-2 korda päevas. Loksutage enne kasutamist. Hoidke pakendit pihustamisel püsti.

Säilitage toatemperatuuril. Ainult väliseks kasutamiseks. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Konteiner on surve all: kaitske otsese päikesevalguse eest.
Ärge hoidke temperatuuril üle 50°C. Tühja pakendit ei tohi põletada ega katki teha. Mitte pihustada avatud leegile, hõõguvale materjalile. Hoidke eemal süttivatest materjalidest. Mitte suitsetada samaaegselt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Allpresan Diabetic Foam Cream Myco + Repair – mikroobidevastane taastav vahtkreem, 75 ml”