Allpresan Diabetic Foam Cream Intensive + Repair With Urea – kaitsev ja taastav vahtkreem uureaga, 100 ml

Toote hind:
15.95

Kaitsev ja taastav vahtkreem diabeedist põhjustatud väga kuiva ja lõhenenud naha intensiivhoolduseks biomimeetiliste lipiidide ja uureaga.

Kaitsev ja taastav vahtkreem diabeedist põhjustatud väga kuiva ja lõhenenud naha intensiivhoolduseks biomimeetiliste lipiidide ja uureaga.

Tugevdab naha kaitsebarjääri, taastab mikrofloorat, vähendab nakkusohtu. Aitab ennetada infektsioone ja haavandite teket.  Elutähtsad lipiidid, pantenool, sheavõi, allantoiin rahustavad, suurendavad naha veesidumise võimet, vähendavad sügelust. Imendub ülikiiresti, ei jäta ebameeldivat kleepuvat kihti. Saate kohe riietuda. Ei ummista poore ega akumuleeri soojust.

Soovitav kasutada varvaste vahel. Kliiniliselt testitud.  Patenteeritud koostis. Barrioexpert® tehnoloogia.

Allpresan® vahtkreemid lasevad nahal hingata. Ei sisalda aroom-, värv- ja säilitusaineid. BarrioExpert LIPO² Skin-Repair-Technology – patenteeritud nahka taastav tehnoloogia.

Loob keskkonna, mis soodustab naha loomulikku regeneratsiooni. Teaduslik uuring tõestab: taastab terve nahabarjääri nelja nädala jooksul. Põhineb patenteeritud BarrioExpert® tehnoloogial ja selle eelistel.

Aktiivained: uurea, pantenool.

Uurea kuulub naha NMF-i ehk naha naturaalne niisutav faktori koosseisu. Varustab nahka niiskusega, muudab selle elastseks, tugevdab naha kaitsevõimet ja hooldab püsivalt. Kuni 10 % uureat/karbamiidi on tõhus kuiva naha ja jalgade hoolduses. Uurea 10 % kuni 20 % omab lisaks keratolüütilist toimet, kasulik nahapaksendite ja lõhenenud naha hoolduses.

Pantenool imendub paremini kui pantoteenhape, organismis toimub oksüdatsioon (provitamiin B5). Optimeerib uute naharakkude moodustumist. Kiirendab naha kaitsebarjääri taastumist. Suurendab naha niiskusesidumise võimet. Parandab naha elastsust. Taastab ja rahustab. Vähendab sügelust.

Kasutamine: kasutage 1-2 korda päevas. Loksutage enne kasutamist. Hoidke pakendit pihustamisel püsti.

Säilitage toatemperatuuril. Ainult väliseks kasutamiseks. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Konteiner on surve all: kaitske otsese päikesevalguse eest.  Ärge hoidke temperatuuril üle 50°C. Tühja pakendit ei tohi põletada ega katki teha. Mitte pihustada avatud leegile, hõõguvale materjalile. Hoidke eemal süttivatest materjalidest. Mitte suitsetada samaaegselt.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Allpresan Diabetic Foam Cream Intensive + Repair With Urea – kaitsev ja taastav vahtkreem uureaga, 100 ml”