Alessandro Express Nail Hardener – küünetugevdaja, 10 ml

Toote hind:
15.95

Tellides selle toote anname sulle 80 boonuspunkti!

Raua- ja kaltsiumikompleksi sisaldav alessandro Express küünetugevadaja muudab küüned tugevaks ja terveks kõigest 4 nädalaga.

Raua- ja kaltsiumikompleksi sisaldav alessandro Express küünetugevadaja muudab küüned tugevaks ja terveks kõigest 4 nädalaga.

Koostises sisalduv raua- ja kaltsiumikompleks tugevdab küüneplaadi keratiinahelaid, taastades nende elujõu ja tugevuse. Biostruktuurid hoiavad keratiiniahelad elastsetena ning slikooniderivaadid tugevdavad küünt ja kaitsevad seda enneaegse vananemise eest.

Žennšenn stimuleerib tugevate ja tervete küünte kasvu ning rasvhapeterikas magusmandliõli toidab hapraid ja õhukesi küüsi. Küünetugevdaja katab küüned kauni läbipäistva läikiva kihiga. Sisaldab formaldehüüdi, kandke küünenahkadele kreemi või küüneõli.Mitte kasutada vahetult peale kunstküünte eemaldamist.

Kasutamine: kandke puhastele küüntele, laske kuivada 2 minutit.

Järgneva kolmel päeval kandke uus kiht tugevdajat küünele, ilma eelmist kiht eemaldamata. Kolmanda päeva õhtul eemaldage kõik kihid. Kasutage küünetüübile vastavat NailSpa küünelakieemaldajat. Peske ja kuivatage käed ning kandke ööseks küüneplaadile Express Nail Repair Pen seerumit. Hommikul kandke puhtale ja kuivale küüneplaadile uus kiht küünetugevdajat ning korrake kuuri.