Allahindlus!

pHformula M.E.L.A Mask – nahatooni ühtlustav näomask, 2×20 ml

Toote hind:
39.96

pHformula TOOTED ON PROFESSIONAALSED DERMATOLOOGILISED TOOTED, MIS ON MÜÜGIL MEIE ILUKLIINIKUS BS MEDICAL AESTHETICS (www.bsmedical.ee; info@bsmedical.ee.)

Võimas toimeainete segu savipõhjal, mis aitab toimeainetel ühtlaselt ja kiirelt imenduda. Sobib väga hästi ebaühtlase naha jume parandamiseks kõikide nahatüüpide korral.

Aktiivained: 4-butüül-resortsinool, mandelhape, laktobioonhape, salitsüülhape, piimhape, fütiinhape, retinool, PH-DVC™.

Näidustused: hüperpigmentatsioon (melasmid, kloasmid, UV-kiirguse põhjustatud hüperpigmentatsioon, pindmised melaniinihäired, põletikujärgne hüperpigmentatsioon, päikeselaigud, tedretähnid).
Fitzpatrick I – VI.

Kasutamine: kandke õhuke kiht M.E.L.A. maski puhtale ja kuivale nahale. Jätke kaheks kuni viieks minutiks peale. Võib tekkida kerge ajutine kipitustunne. Puhastage nahk õrnalt E.X.F.O. puhastusvahendiga, et eemaldada kõik maski jäägid ja kuivatage nahk. Kui viie minuti jooksul tekib tugev ärritus, puhastage nahk kohe E.X.F.O. puhastusvahendiga, patsutage kuivaks ja niisutage nahka.

Tugevama toime saavutamiseks ja kui nahk talub, kandke teine ühtlane kiht nahale viis minutit hiljem ja jätke 10 minutiks. Puhastage nahk õrnalt E.X.F.O. puhastusvahendiga, et eemaldada kõik maski jäägid ja kuivatage nahk.

1 kord nädalas vastupidavama naha puhul. Teiste nahkade puhul 1 kord iga kolme nädala tagant.
Päikesehoiatus: toode võib suurendada naha tundlikkust päikese suhtes ja päikesepõletuse võimalust. Kasutage päikesekaitsekreemi ja piirake päikese käes viibimist selle toote kasutamise ajal ja järgselt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “pHformula M.E.L.A Mask – nahatooni ühtlustav näomask, 2×20 ml”