Mesoestetic Bodyshock Local Reducer – hooldustoode kriitilistele kehapiirkondadele, 200 ml

Toote hind:
57.95

Kergesti imenduv, kerge tekstuuriga termilise efektiga salendav geel, mis on spetsiaalselt loodud rasvaladestuste raviks kõige tõrksamatel kehapiirkondadel: kõht, puusad, käed. Aitab eemaldada rasvkudet ning parandab naha tekstuuri ja elastsust.

Kergesti imenduv, kerge tekstuuriga termilise efektiga salendav geel, mis on spetsiaalselt loodud rasvaladestuste raviks kõige tõrksamatel kehapiirkondadel: kõht, puusad, käed.

Aitab eemaldada rasvkudet ning parandab naha tekstuuri ja elastsust.

Termoefekt annab nahal pärast pealekandmist kuumatunde. See mõju varieerub olenevalt inimesest, päevast või kellaajast, mil seda rakendatakse. Selline tunne on tingitud aktiivsete koostisosade toimest piirkonnale, mis soodustavad rasvkoe eemaldamist ja pärsivad rasvasõlmede kasvuvõimet. Nähtus on ajutine ja seda ei tohiks segi ajada toote talumatuse või allergiatega.

Spetsiaalselt loodud jalgade, tuharate, kõhu, külgede, käte, topeltlõua ja rindade esteetiliste muutuste raviks.

Aktiivained:

Aasia vesinaba ekstrakt (Centella asiatica): salendav toime.

Gotu Kola – regenereeriv, parandab verevarustust ja kaitseb veresooni.

India nõgesjuureekstrakt (Coleus forskohlii): salenendav toime, põletikuvastane vahend.

Kofeiin: stimuleerib rasvade ja toksiinide põletamist.

L-Karnitiin: stimuleerib rasvkoe energiaks muundamist.

Kasutamine: kanda nahale keha probleemses piirkonnas. Toote tõhususe tõstmiseks on soovitatav enne selle pealekandmist mikrotsirkulatsiooni aktiveerida. Selleks võib kasutada veejuga, massaaži või kehalisi harjutusi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mesoestetic Bodyshock Local Reducer – hooldustoode kriitilistele kehapiirkondadele, 200 ml”