Guinot Liftosome komplekt

Toote hind:
89.95

Tellides selle toote anname sulle 450 boonuspunkti!

Nahka trimmiv kodune iluhoolitsus! Imeilus hügieenitarvete kott sisaldab Creme Liftosome 50 ml + Eclat Lifting pinguldavat näomaski 1 tk!

Nahka trimmiv kodune iluhoolitsus! Imeilus hügieenitarvete kott sisaldab Creme Liftosome 50 ml + Eclat Lifting pinguldavat näomaski 1 tk!

Liftosome Cream:

Pinguldav 24-tunni kreem prokollageeniga. Kõikidele nahatüüpidele. Muudab elastse koe tihedamaks ka naha kõige sügavamates kihtides, tõstes naha elastsust. Suurendab kollageeni sünteesi süvakihtides. Parandab rakkudevahelist tihedust ja sidusust. Suurendab elastsete tugikudede hulka ja tugevdab neid. Pakub nahale suures koguses niiskust ja moodustab niiskuskao vältimiseks nahapinnale kaitsekihi.

Biopeptiidid taastavad naha elastsuse ja rakkude siduvuse. Liftoproteiinid omavad kohest mehhaanilist pinguldavat toimet, taaskäivitades elastsete kiudude tootmise. Sobib kasutamiseks hommikul ja õhtul aastaringselt.

Eclat Lifting näomask:

Selle unikaalne kuju ja tekstuur on eriliselt disainitud katmaks võimalikult palju nahka. Nii imendub rohkem aktiivaineid, mis pinguldavad koheselt nahka ja annavad tagasi naha sära.

Aja möödudes kaotab nahk elastsust, pingsust ja muutub õhemaks. Nõtkuse ja tiheduse kadu põhjustab naha lõtvumist ja kortsude teket. See tuleb dermise ja rakuvälise maatriksi kahjustusest. Kollageeni ja elastsete kiudude süntees väheneb ja need proteiinid on lisaks ka kahjustatud maatriksi kollagenaasi ja elastaasi poolt.

Võitlemaks naha lõtvuse vastu ja ennetamaks kortsude teket, stimuleerib Masque Eclat Lifting kollageeni ja elastsete kiudude tootmist ning vähendab nende lagunemist.