Germaine de Capuccini Excel Therapy kinkekomplekt

Toote hind:
71.95

Tellides selle toote anname sulle 360 boonuspunkti!

Kinkekomplekt sisaldab Germaine de Capuccini Pollution Defence Cream näokreemi 50 ml + Germaine de Capuccini Pollution Defence Eye Contour niisutavat silmaümbruse kreem 15 ml.  Komplekti tellides VÕIDAD hinnas 21.95 eurot.

 Germaine de Capuccini Pollution Defence Cream näokreem 

Rikkalikult niisutav näokreem sisaldab ainulaadset Large Anti-Pollution Technology (laiaulatuslikku  keskkonnasaaste vastast tehnoloogiat), et efektiivselt kaitsta ja taastada nahka nelja erineva ohtliku saastetüübi eest (õhu-, UV-kiirte-, olme-ja digitaalse saaste) eest.   Eeltoodud toksilised ained  varastavad hapnikku meie rakkudelt ning halvendavad nende korrektset funktsioneerimist, mis viib naha enneaegse vananemiseni. Nahk on tuima ja tuhmi  välimusega.

Keskkonna ja digitaalse saaste eest kaitsev kreem taastab naha loomulikud funktsioonid ja hapniku juurdevoolu, vähendades  väiksemaid  jooni ja kortse, ebaühtlast pigmentatsiooni, lõtvumist ja kuivust. Nahk on tervema välimusega, särav ja ühtlase tooniga.

Kasutamine: kanna igal hommikul ja õhtul puhtale nahale alt ülespoole suunatud liigutustega nii näole kui kaelale.

Germaine de Capuccini Pollution Defence Eye Contour niisutavat silmaümbruse kreem 

Ülikerge tekstuuriga silmaümbruskreem sisaldab ainulaadset Large Anti-Pollution Technology (laiaulatuslikku  keskkonnasaaste vastast tehnoloogiat), et efektiivselt kaitsta ja taastada nahka nelja erineva ohtliku saastetüübi eest (õhu-, UV-kiirte-, olme-ja digitaalse saaste) eest.

Eeltoodud toksilised ained  varastavad hapnikku meie rakkudelt ning halvendavad nende korrektset funktsioneerimist, mis viib naha enneaegse vananemiseni. Silmaümbruskreemi roosakas värvus ja optilised pigmendid annavad kohese luminoossuse ja värskendavad silmaümbrust, samas kui hapnikumolekulid ennetavad varajaste joonte ja kortsude teket.

Kasutamine: kanna igal hommikul ja õhtul puhtale silmaümbrusele kergete ringjate liigutustega. Mitte kanda  toodet liikuvale silmalaule.

Toimib hästi koos kuivemale nahale mõeldud  Continuous Defense – Essential Youthfulness Cream´ga.